18 Şubat 2019 17:05
-A +A
Kemal Öner

Sizi Örnek Müdür İlan Ediyorum

Adıyaman’da kamu, kurum ve kuruluşların içerisinde personel sayısı en fazla olan bir kurum var ve bu kurumun müdürü öyle bir çalışıyor ki kimse incinmesin, alınmasın yada kırılmasın. Çünkü Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Fehmi Çelik, işinin hakkını vererek çalışıyor.

Birimleri ve çalışma alanı oldukça fazla olan bu kurumda çalışmasıyla ÖRNEK bir müdür, çalışmayı seven, çalıştığı kurumun personelleriyle uyumlu, ahenk içerisinde çalışan bir şahsiyettir Fehmi Çelik. İşte gönül rahatlığıyla söylüyorum. Kendisini yıllardır yakından tanırım. Çalışmalarını gerek uzak gerek yakın takip ediyorum. Başında olduğu kurumda her alanda hassas, dikkatli olmalarını isteyen, personelini iyi takip eden aynı zamanda diyalog içerisinde sürdüren kısacası işini gayet iyi titizlikle yapan bir kurum müdürü...
Adıyaman’da mazlumların, yetimlerin, fakirin, fukaranın, engellilerin, gazi ve şehit ailelerinin yani bu kurumdan hizmet almaya hakkı olan vatandaşlarımıza her alanda yardım edilen dertleriyle dertlenen bir kurumun müdürü Fehmi Çelik. Devletini milletini vatanını bayrağını seven güzel yürekli bu kişi yaptığı hizmeti makam, mevki, para, şan şöhret için yapmayan pırlanta gibi iyi niyetli asil bir kişiliğe sahip. Adıyaman’ın bağrından yetişen bir yiğit, bu kelimeleri gönül rahtlığıyla söyleyebiliyorum. 
Ben hep derim yeter ki Adıyaman’a hizmet alanında bir çivi çaksın gerekirse o çiviyi elime çaksın. Bu sözleri  özel sektörde Adıyaman’a yatırım yapan iş adamları, kamu, kurum ve kuruluşlarının başındaki müdürler her kim olursa olsun yani düşünceleri, gayretleri kafa yormaları Adıyaman olsun. Bakın ben bu övgüyü hak ettiği için yazdığım Fehmi Çelik gibi müdürlerin diğer kamu, kurum ve kuruluşlarında  daha da sayılarının artmasını  temenni ediyor, istiyorum ve çalışan  veya az çalışan  oturdukları o koltukları  işgal eden yada hak eden müdürlerinde takipçisi olacağım.
Fehmi Çelik gibi müdürler hakkında ne söylesem az. Övgüyü takdiri hak ediyorlar. Tabii ki başta da söylediğim gibi başarı bir ekip işi. Beraber çalıştığı yol arkadaşları, samimi ve gayretli çalışmalar yapıyorlar ki bugün bu kurum adından söz ettiriyor.  İşte bu nedenle ADIYAMAN’DA Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün başındaki örnek bir müdür diye biliyorum.  Ben buradan Sayın valimize çağrıda bulunuyorum. Sayın Fehmi Çelik, özel üstün başarı ödülü verilmesi ve örnek müdür diye ödüllendirmeli kanaatindeyim. Şunu da belirtmek isterim Sayın Çelik’in, ödül makam mevki için bu kadar efor sarf ettiğini asla düşünmüyorum. Hizmeti önce Allah için sonra Adıyaman'ın Türkiye'de adını en güzel şekilde duyurmak olduğu kanısındayım.
Başında bulunduğu kurumun adından en temiz şekilde söz ettirmek bu kurumdan hizmet alan 7’den 70’e herkese hizmetin en güzelini sunmak anlayışı ile çalıştığını tüm kalbi duygularımla ifade ediyorum.  Adıyaman Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü’nün 2018 yılına dönük çalışmalarını basın mensupları aracılığıyla kamuoyu ile paylaşmak için Türkiye Petrolleri Sosyal Tesislerinde kahvaltılı bir basın toplantısı yapıldı. Sayın Fehmi Çelik kendi döneminde yaptıkları ve yapacakları tüm hizmetleri en ince ayrıntılarına kadar bizlerle paylaştı. Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü’nün 2017 özellikle 2018 yılında kurumun faaliyetlerini yapılan tüm çalışmalarını en ince ayrıntılarına varana kadar Sayın Fehmi Çelik tüm basınla paylaştı. Ben şahsım ve Adıyaman kamuoyu adına başta Fehmi Çelik Müdürümü ve gerçek anlamda canla başla çalışan tüm ekibini yürekten kutluyorum. Gerçekten yaptıkları görev kutsal bir görev çünkü yapılan çalışmaları incelediğimizde gerçekten takdiri hak ettiklerine inandığım için hepsini ayrı ayrı kutluyorum. Rabbim sağlıklı ömür versin başarılarının devamını diliyorum.
 
Kemal Öner-Adıyaman

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı