10 Ocak 2018 14:52
-A +A
Kemal Öner

ÖLÜM TACİRLERİNİN AYAKLARIDA KIRILSIN KOLLARIDA

Kaç gündür yazılı ve görsel basında yer almakta olan Türkiye Cumhuriyetinin İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu bir söz söylemişti. Ne söylemiş? Kime söylemiş? Buna bir bakmamız gerekiyor.

. Ülkemizde küçük yaşta gençlerimizi zehirleyen, zehirlemek isteyen uyuşturucu baronlarına ve satıcılarına yani ölüm tacirlerine yönelik söylenen bir sözdü.
 Valla bakın evirip çevirip kıvırmaya gerek yok.  Sayın Bakan Soylu, bu sözü söylediyse daha az bile söylemiş. Ben bakan olsaydım ayağını kırmak değil kollarını da kırdırırdım, kırın derdim. Hatta kafalarını da koparın atın derdim. Şayet sayın bakanımız Soylu bu sözü söylediyse tüm vatanını seven insanlar sayın bakanın arkasında dik durmalıdır.
 Okulların önlerini mesken tutan, cadde ve sokaklarda uyuşturucu satanların ayaklarını kıracaksın ki ibret olsun.  Gencecik çocukları tuzağa düşürmenin bedeli sadece adaletle olmaz. Kanunlara karşı değiliz tabii ki ancak kanunlar yeterli değil.  Sayın bakan eğer ki söylediyse bu sözlere karşı çıkanların kanından şüphe ederim ben. Yahu bu zehri satanlar bu çocuk, bu büyük, bu kız, bu erkek demez, demiyorlar. Bakan böyle bir şey demişse ne diye karşı çıkarsınız anlamıyorum. Aklınızı başınıza alın ‘Her Şey Türkiye İçin’. Kim ne yaparsa yapsın onların arkasında olmalıyız onlarla aynı yolda yürümeliyiz. Sayın bakanımıza sahip çıkalım, bu bir insanlık işidir, insanları korumaktır. 
 Ey gafiller sizler neden karşı çıkmazsınız ki o zehir tacirlerine… Ey gafiller zaten bu dar kafanız var oldukça hiçbir zaman hiçbir şeye sahip olamazsınız bu böyle bilinmeli. Benim çağrım şudur: Hepimiz bir olalım diri olalım. İç İşleri Bakanımız yürekli insan, Türkiye sevdalısı Süleyman Soyluya sahip çıkalım. Bu zehir satan uyuşturucu baronlarının, onların ayakçılarının ayaklarını kırmak değil kollarını da kırarak felç edelim. Gençlerimizi, bu bataklığa sürüklemek isteyenlere yem etmeyelim. Yapacağımız her eylem ülkemiz, milletimiz için olsun Yüce Rabbim Vatanımızı,  Milletimizi, yavrularımızı bu zehir tacirlerinden korusun.
 Bu arada Adıyaman’ımızda polisimizin uyuşturucu ile kararlı mücadelesini de tebrik ediyorum. Başta Sayın İl Emniyet Müdürümüz Metin Alper olmak üzere bütün polis teşkilatına yürekten teşekkür ediyorum. İlimizde en küçük satıcıya dahi göz açtırılmıyor. Sürekli uyuşturucu ile ilgili çıkan haberleri hepimiz görüyoruz, bizlerde yakından takip ediyoruz. Adıyaman’dan ne uyuşturucu geçişine ne de satılmasına izin verilmiyor. Benimde sizlerden isteğim bu ölüm tacirlerinin ayaklarını değil kollarını da kırın. Rabbim yardımcınız olsun. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı