29 Ağustos 2022 23:18
-A +A
Kemal Öner

Başkan Altundemir ve yönetim kurulu üyeleri Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.

Osmaniye Emlakçılar Odası Başkanı Hüseyin Altundemir ve beraberinde ki yönetim kurulu üyeleriyle Vali Dr. Erdinç Yılmaz ile görüşüp, emlakçıların sorun ve sıkıntılarının çözüm bekleyen taraflarını dile getirdi.

Yapılan ziyarette Emlakçılar Odası  Başkanı Hüseyin Altundemir geçmişten günümüze Osmaniye'de emlakçıların, gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veren esnafın sorunları görüşüldü. Osmaniye Valisi Dr Erdinç Yılmaz, Osmaniye Emlakçılar Odası Başkanı Hüseyin Altundemir ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretlerinin kendilerini memnun ettiğini bildirdi. Vali Yılmaz ayrıca sözlerine şu şekilde devam etti; "Bizim devlet olarak amacımız belli, halkımız için devlet vardır. Bizde devleti temsil eden ilin valisi olarak sivil toplum kuruluşlarının her daim yanındayız. Burada  hizmet odaklı çalışıyoruz. Valilik olarak sizlerle iş birliği içerisinde çalışmak bizim için önemli. Amacımız Osmaniye'de gayrimenkul danışmanlığı yapan esnafımızın, vatandaşlarımıza kanunlar kurallar çerçevesinde daha güzel hizmet vermeleri. İşte bu doğrultuda valilik olarak elimizden ne geliyorsa yanındayız." dedi. 
 Vali Yılmaz yapılan bu ziyaretten dolayı mutluluk duyduklarını bu vesileyle başta Oda başkanı Hüseyin Altundemir'e ve beraberinde ki heyete teşekkür etti.
 Osmaniye Emlakçılar Odası Başkanı Hüseyin Altundemir ise şöyle konuştu; "Meslektaşlarımızın günümüz şartlarında çözüm noktasında  aciliyet arz eden günümüz şartlarında ele alınması ve çözüm bekleyen tüm sorunları anlatıldığı iğneden ipliğe alanımızda ki konular üzerinde görüşüp konuşuktuk. Oda yönetimi olarak öyle ümit ediyoruz ki Sayın  Valimiz Dr  Erdinç Yılmaz'da  ekibiyle, bizim alanımıza giren esnafımızı ilgilendiren mesleki dallarda gereken her türlü çabayı kanunlar çerçevesinde yapacaklarından şüphemiz yoktur.  Osmaniye halkı için  gereken yapılacaktır. Bu vesileyle değerli Valimiz  Dr Erdinç Yılmaz'a  sorunlarımıza yakın ilgi alaka gösterdikleri için duyarlı davranışlarından dolayı büyük bir memnuniyet duyduk. Osmaniye Emlakçılar Derneği Yönetim kurulu üyelerimiz ve esnaf arkadaşlarımız adına şahsım Oda başkanı Başkanı Hüseyin Altundemir olarak Vali Dr. Erdinç Yılmaz'a çok teşekkür ediyorum. Emlakçı Camiası adına çok teşekkür ediyorum."
Başkan Altundemir, sözlerine şöyle devam etti; "Bölgemizde  OSMANİYE EMLAKÇILAR DERNEĞİ'NİN saygın bir meslek haline gelmesi için mücadele ediyoruz. Tüm çabamız mücadelemiz emlakçı esnaflarımız içindir. Bu mesleğe  saygınlık kazandırmak bizim asıl olan görevimizdir. Meslektaşlarım rahat olsun. Oda olarak her daim yanlarındayız."  diye konuştu.
 
 Gazeteci-Yazar Kemal Öner
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı