28 Mart 2018 20:43
-A +A
Kemal Öner

ADIYAMAN PARK (AVM) AÇILDI

Adıyaman’da bir özlem daha giderildi. Son yıllarda dünyada ve ülkemizde mantar gibi çoğalan bir yatırım aracı olan büyük alışveriş merkezleri zinciri açılmaya başlanmıştı. İşte bu alışveriş merkezlerinden Adıyaman’da nasibini aldı.

Adıyaman halkı memleketinde AVM olmasını çok istiyordu ve nihayet çok modern gösterişli mimari yapısı muhteşem bir  AVM  yapıldı. İçerisinde 125’in üzerinde dükkan var,  restoranlar, kafeler yani bir insanın neye ihtiyacı var ise hepsi bu AVM denilen merkezde var. Adıyaman’da büyük eksikliği hissedilen AVM  yapılıp hizmete açılmasıyla bir boşluk daha dolduruldu. Bölgemize tüm ilçe, belde, köy, kasaba ve Adıyaman’a hayırlı olsun diyorum.
 Ben şahsım burada özellikle Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı, İş adamı Mustafa Uslu’yu tebrik ediyorum. Aklını kullandı, cesaretini topladı ve arkadaşlarıyla istişare yaptı.  Güvendiği yatırımcı dostlarıyla yola çıktı Adıyamanlıların ihtiyacını tespit ettiler ve işte ortaya güzel bir eser çıkarttılar. Bir şehrin halkının ihtiyacı olan şahane bir alışveriş merkezini yaptılar ve geçtiğimiz günlerde hizmete açtılar. Gerçekten Adıyaman’a yakışır bir yatırım oldu. Sayın Uslu’yu yürekten tebrik ediyorum. Şehrin gelişmesi için kim bir taş koyuyorsa hepsini tebrik etmemiz gerek çünkü bu yatırımlar şehrin modernleşmesinin göstergesi, büyümesinin yansımasıdır.
 Artık Adıyaman’ında bir alışveriş merkezi var ve ben inanıyorum ki tüm Adıyaman halkı mutludur. Bakın şunu da vurgulamam gerek hani diyorlar ya, “AVM açılırsa çarşı boşalır” hayır asla öyle bir şey olmaz. Hiçbir şehirde öyle bir şey olmamış ki Adıyaman’da da olsun. Rızık veren Allah’tır. İnsanlar doğru dürüst çalışırsa rızkını kazanırlar buna inanmak gerek. Bu veya benzeri yatırımlara Adıyaman’ın ihtiyacı vardı. İşte çok önemli bir yatırımla büyük ölçüde bir boşluk dolduruldu. Darısı daha güzel yatırımlarla Adıyaman’ın kalkınması, büyümesi iş alanlarının açılması diyelim. Ben bir defa daha bu projede emeği geçen, para harcayan herkese teşekkür ederim. Sayın Mustafa Uslu ve yol arkadaşlarını yürekten tebrik ediyor, AVM’nin Adıyaman’a hayırlı olmasını yüce rabbimden niyaz ediyorum.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı