28 Mayıs 2017 20:52
-A +A
Kemal Öner

ADIYAMAN’DAN CUMHURUN REİSİNE AÇIK MEKTUP

Adıyaman siyaset tarihinde bugüne kadar hep devlet, hep millet, hep bayrağından yana olmuştur.

Her daim devlet nerde Adıyaman halkı orda olmuştur.  AK Parti kuruldu kurulalı Adıyaman halkı, tek bayrak, tek vatan, tek millet düsturunu düşünerek tüm genel seçimlerde ve tüm yerel seçimlerde hep AK Partinin yanında oldu. Bu duruş asla inkar edilemez. 
 Adıyaman halkının vatanseverliği asla tartışılamaz, Adıyaman halkının AK Parti sevdası asla tartışılamaz. 15 Temmuz’da ülkede bir kalkışama yaşandı ve bu kalkışmada Adıyaman halkı aylarca dik durdu. Devletine, bayrağına, toprağına ve özellikle AK Parti Genel Başkanı, Cumhurun Reisi, Türkiye Cumhuriyetinin Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıktı. 7’de 70’e herkes aylarca demokrasi nöbeti tuttu. Aylarca meydanlardan ayrılmadı. İşte Adıyaman Türkiye’de terörü bağrında barındırmayan tek il huzurun başkenti Adıyaman.
  Evet, işte bu güne kadar Adıyaman halkı AK Partiye gönül verdi, destek verdi ve her şartta dik durdu, sahip çıktı. Tabii ki Türkiye’deki bütün iller gibi kamu yatırımlarından fayda gördü ancak yine bakın çok net söylüyorum batıdaki metropol şehirler Türkiye’nin bütçesini yiyor ve en hızlı yatırımlar, dev projeler o metropol şehirlere akıyor.  ANCAK gördük ki son Referandumda hizmete doymuş Türkiye’nin 13 büyük ili referandumda “EVET” demedi. Bunlar çok önemli Adıyaman yine son referandum seçimlerinde AK Partinin ve reisinin yanında durdu, “EVET” dedi. 
 Adıyaman, başta AK parti Adıyaman Milletvekili, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan Vekili Sayın Ahmet Aydın ve Tüm AK Parti Milletvekillerinin Başını yere eğdirmedi başlarını dik tuttu ve verdikleri oylarla göğüslerini kabarttı. İşte Adıyaman, son seçimde de görevini yaptı. Doğu ve Güneydoğu illeri gibi devletten yeterli bugüne kadar dev proje denilen hiçbir hizmeti almadı. Şimdi vakit geldi çattı. Artık bu Adıyaman’a Bakan verin.  AK Parti Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Adıyaman adına buradan çağrıda bulunuyorum:  Sayın CUMHURBAŞKANIM ADIYAMAN HALKI Sayın AHMET AYDIN’I bu kabinede görmek istiyor, ADIYAMAN Bakan istiyor.  Sayın Cumhurbaşkanım bu Adıyaman halkının hakkı, lütfen sizde bu sese kulak verin. Bakanlık Adıyaman hakkı Sayın Cumhurbaşkanım, hadi bu kabinede Ahmet Aydın Çevre ve Şehircilik BAKANI deyin, açıklayın ADIYAMAN İKİ BAYRAMI bir yapsın. Sayın AK Parti Genel Başkanım,  Adıyaman sizin ağzınızdan çıkacak bu güzel müjdeyi bekliyor. ADIYAMAN AYAKTA AHMET AYDIN’I  KABİNEDE GÖRMEK İSTİYORUZ.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı