21 Temmuz 2017 20:50
-A +A
Kemal Öner

15 TEMMUZ’U UNUTMADIK UNUTMAYACAĞIZ

15 Temmuz’u unutmadık, unutmayacağız. 15 Temmuz’da yaşananlar bir neslin hafızalarından asla silinmeyecektir.

Çünkü o eli kanlı terör örgütü bu ülkenin masum vatandaşlarını, askerini, polisini acımasızca katletti. 15 Temmuz Türkiye’de bir kara leke olarak kalacak. 15 Temmuz güzel ülkemin ilerlemesine, kalınmasına ve müreffeh bir ülke olmasına, geleceğine vurulan bir prangadır. İşte bu prangayı vurmak isteyen hain şer odaklarının mensupları çok şükür ki emellerine ulaşamadılar. Yüce Rabbim onların kursağında bıraktı. Evet, al bayrağımız bu göklerden asla inmeyecek, minarelerimizden o ezan o selalar asla susmayacak.  Türkiye Cumhuriyetinin başındaki Başkomutan, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, bu ülkenin başından seçimle olmadıktan sonra  böyle gayri meşru yollarla kimse indiremeyecek ALLAHIN İzniyle…
15 Temmuz’da bu ülkenin iman dolu evlatları, hain şer odakları Fettulahçı Terör Örgütü (FETÖ)’YE karşı dik durdu ve seve seve canlarını verdiler.  İşte bu gün bu 15 Temmuz’da da o hainlere işte bizler buradayız, bizler hep karşınızdayız dediler. Güzel ülkemin güzel insanları, caddeleri, sokakları meydanları hınca hınç doldurdular. Ey terör örgütünün cani başı duy bu sesimizi sen asla emeline ulaşamayacaksın, inançlı ve imanlı bu halk senin dersini verdi. ALLAH’DA senin belanı verecek inşallah.
İşte  geçtiğimiz yıl 15 Temmuz’da o hainlerin kalkışmasında Adıyaman halkı din, dil, ırk, alevi, Sünni veya Süryani demeden hiç bir ayrım gözetmeden ülkesine ve bayrağına sahip çıkmak için nasıl günlerce nöbet tutulup koca reise sahip çıkıldıysa işte bu 15 Temmuz’da da  adeta  demokrasi destanı yazdı,  yine caddeler ve meydanlar hınca hınç doldu taştı. Meydanlar Allah-u Ekber sedalarıyla, şehitler ölmez vatan bölünmez sesleriyle inledi. Minarelerimizden selaların edalarıyla inledi. Bu millet  HEP OLDUĞU GİBİ BU GÜNDE DEVLETİNİN YANINDA, Hükümetinin yanında, Cumhurun Reisi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduğunu yüreklerini ortaya koyarak gösterdi. Rabbim bu devlete zeval vermesin, rabbim bu iman dolu milletin yüreğine bir daha acı koymasın.
15 Temmuz 2017’de tüm Türkiye’de olduğu gibi Adıyaman’ın tüm ilçeleri, beldeleri sabahlara kadar ayaktaydı. O hainlere karşı olduklarını bir kez daha gösterdi. Rabbim bu milleti her türlü kazadan belalardan korusun. Rabbim bu ülkeyi bölmek, parçalamak isteyen tüm şer odaklarını kahır ve kahhar etsin. 

Anahtar Kelimeler : adıyaman, öner, 15, temmuz,
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı