Yüzen Adacıklar Büyüledi

Çelikhan Kaymakamı Adem Kaya, Adıyamanlılar Vakfı Yöneticilerini Yüzen Adacıkların Olduğu Çat Barajı'na götürdü. Yüzen adacıkları gören vakıf yöneticileri hayranlıklarını dile getirerek, yüzen adacıkların büyülediğini söyledi.

Çelikhan Hit: 1458 / Yorum: 0 / 24 Mayıs 2016 22:42
Yüzen Adacıklar Büyüledi
-A +A

Çelikhan Kaymakamı Adem Kaya, Adıyamanlılar Vakfı tarafından Adıyaman da gerçekleştirdiği “Vakıf Medeniyeti” konulu sempozyum sonrasında sempozyuma katılan 60 kişilik heyeti Çelikhan İlçesi’nde ağırladı.

Sempozyum sonrasında Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu, Adıyaman eski milletvekili Ahmet Doğan, Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ramazan Aksoy, sempozyumda bildiri sunan çok sayıda bilim adamı, siyasetçi, iş adamı ve STK Başkanları ile birlikte kalabalık bir heyeti Çat Barajı’ndaki Kaymakamlık sosyal tesislerinde ağırlayan Çelikhan Kaymakamı Adem Kaya, başta eğitim, kültür ve sanatsal alanındaki hizmetleriyle bütün Adıyamanlıların sevgisini kazanan Adıyamanlılar Vakfı’nın değerli Başkan ve Yöneticileri ile birlikte Türkiye’nin saygın bilim adamları ve iş adamlarını Çelikhan ilçemizde ağırlamaktan büyük onur duyduğunu belirtti.

Misafirlerine yakın ilgi ve alaka göstermekten geri kalmayan Kaymakam Kaya ziyaretlerinden dolayı bütün misafirlerine teşekkür ederek ziyaretinden duyduğu memnuniyetini dile getirdi. Kaya heyet onuruna verdiği yemekten sonra Çat Barajı’nda Yüzen Adacıklar ile birlikte ipek yolu kalkınma ajansı tarafından çalışmaları devam eden Kır Düğün salonu ve Kapalı halı sahasını gezdirerek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ramazan Aksoy ise sempozyuma katılan katılımcıları ile birlikte turizm açısından geleceğin göz bebeği konumunda olan Çelikhan ilçemizde bizleri en iyi şekilde ağırlayan Çelikhan Kaymakamı Adem Kaya ya teşekkür etti. Başkan Aksoy; heyette bulunan birçok arkadaşımız Çelikhan ilçemizi ilk kez tanıma şansı bulduğu gibi Çat Barajında ki o muhteşem yüzen adacıkları ile birlikte burada ki bu güzel sosyal tesislerini ve yapılan geniş kapsamlı hizmetleri yerinde görmekten büyük bir mutluluk duyduk. Bizleri bu güzel manzarada en iyi şekilde ağırlayan Kaymakam Adem Kaya ya teşekkür etti.

Kaymakam Adem Kaya heyeti program sonrasında hem ilçe merkezini gezdirdi hem de ilçede yapılacak olan yatırım alanlarını gezdirerek bilgiler verdi.

Haber: Merkezi 

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Anket

Yeni seçilecek Belediye Başkanımızdan acilen yapılması gereken ilk hizmet sizce hangisi olmalıdır?

Yeni seçilecek Belediye Başkanımızdan acilen yapılması gereken ilk hizmet sizce hangisi olmalıdır?

  • *Altyapı : 16 Oy (%31)

  • *İçme suyu : 12 Oy (%23)

  • *İmar sorunu : 8 Oy (%15)

  • *Yollar ve bakım : 5 Oy (%10)

  • *Gençlik merkezleri : 6 Oy (%12)

  • *Çocuk parkları : 5 Oy (%10)

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı