Vali Kalkancı’dan ATSO’ya Ziyaret

Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı, İl Emniyet Müdürü Metin Alper’le birlikte Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu ve yönetim kuruluna iade-i ziyarette bulundu.

Adıyaman Hit: 609 / Yorum: 0 / 4 Temmuz 2018 23:56
Vali Kalkancı’dan ATSO’ya Ziyaret
-A +A

ATSO Başkanı Mustafa Uslu ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan Vali Kalkancı, ATSO Başkanlık makamına geçerek yönetim kurulu üyeleri ile tanışarak sohbet etti.
Ziyarette ATSO Başkan Yardımcıları Mehmet Emin Güleş, Ahmet Metin Günay, Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Eroğlu, Nuri Günaydın, Ramazan Çakmak, Hacı Dikmen, Adnan Kırıkdaş ve Atilla Duranay da yer aldı.
Vali Nurullah Naci Kalkancı’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren ATSO Başkanı Mustafa Uslu, “Adıyaman’da yatırımcıların önünün açma adına sayın valimizin çok gayretli çalışmalarının olduğunu biliyoruz. Sanayicileri temsil eden kurum olarak 24 saat sayın valimizin emrindeyiz. Adıyaman’ın gelişimi ve kalkınması adına biz sanayicilere ne düşüyorsa her zaman elimizden geleni yapmaya hazırız. İnşallah huzur kenti Adıyaman’ın genç dinamik gücünü yeraltı kaynaklarımızla buluştururuz” dedi.
Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleşen ziyarette konuşan Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı, “Biz ekonomik kalkınmayı sosyal kalkınmayla bütünleştirip toplumsal barışla güçlü hale getirdiğimiz zaman Adıyaman’ı hedeflediğimiz o noktalara rahatlıkla taşıyabiliriz. Bu memlekette üreten, katma değer yaratan ve istihdam sağlayan bütün yatırımcıların başımızın üstünde yeri vardır. Yeter ki müteşebbislerimiz üretsin, istihdam yaratsın”dedi
Ziyaret sonrası Vali Nurullah Naci Kalkancı, ATSO Hizmet binasını gezerek, birimlerde yürütülen çalışmalarla ilgili ATSO Başkanı Mustafa Uslu’dan bilgi aldı.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı