Vali Aykut Pekmez, Emniyet Ve Jandarma’dan Brifing Aldı

Cumhurbaşkanlığının 26 Ekim 2018 tarih ve 2018/202 sayılı Valiler Kararnamesi ile iki hafta önce Adıyaman Valiliğine atanarak göreve başlayan Vali Aykut Pekmez, halkın her kesiminde bir yandan hayırlı olsun ziyaretlerini kabul ederken diğer taraftan da kentin sorun ve beklentilerini yerinde görüp tespit etmek ve bu sorunlara çözüm üretmek amacıyla kurumlardan brifing almaya baş

Adıyaman Hit: 541 / Yorum: 0 / 22 Kasım 2018 16:33
Vali Aykut Pekmez, Emniyet Ve Jandarma’dan Brifing Aldı
-A +A

İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek ilk brifingini Emniyet’ten alan Vali Aykut Pekmez’i Emniyet Müdürlüğü bahçesinde İl Emniyet Müdürü Metin Alper ve Müdür Yardımcıları karşıladı. Karşılama sonrası Emniyet Şeref Defterini imzalayan Vali Aykut Pekmez, toplantı salonuna geçerek, Adıyaman’ın genel genel asayiş durumu ve İl Emniyet Müdürlüğü’nün yaptığı çalışmalar hakkında detaylı bir brifing aldı.
İl Emniyet Müdürlüğünde aldığı brifing sonrası Vali Aykut Pekmez İl Jandarma Komutanlığına geçti. Alay Komutanlığı bahçesinde Vali Aykut Pekmez’i İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy, Komutan Yardımcıları ve Şube Müdürleri karşıladı.
Karşılama sonrası Jandarma’nın şeref defterini imzalayan Vali Aykut Pekmez, İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy’la bir süre görüştükten sonra il genelinde Jandarma’nın sorumluluk alanında yapılan çalışmalar ile kırsal kesimdeki genel asayiş uygulamaları hakkında detaylı bir brifing aldı.
Adıyaman’ın sorun ve çözüm önerilerinin tespiti amacı ile tüm kurumlardan brifing almaya başladıklarını belirten Vali Aykut Pekmez, “Öncelikle ilimizin ihtiyaçlarının karşılanması ve sorunlarının çözümü noktasında Jandarma ve Emniyet’ten başlayarak brifing almaya başladık. Tüm kurum ve STK’ları en kısa sürede ziyaret etmeyi planlıyoruz. Adıyamanlı Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için gece gündüz demeden çalışan Emniyet ve Jandarma personelimize teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum”dedi.

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı