SODES’den Çelikhanlı Başarılı Öğrencilere Tatil Jesti

Adıyaman’ın Çelikhan İlçesinde SODES tarafından 11. Sınıf öğrencilerini kapsayan “Sınavlarda Başarıyı Yakalıyorum” adlı program çerçevesinde 40 öğrenciye İstanbul, Çanakkale, Bursa ve Ankara’yı kapsayan dört günlük tatil programında öğrenciler, iyi bir tatil yapmanın tadını çıkarttılar.

Çelikhan Hit: 2340 / Yorum: 0 / 18 Mayıs 2014 00:53
SODES’den Çelikhanlı Başarılı Öğrencilere Tatil Jesti
-A +A

İstanbul ziyareti sırasında Genel Merkezi Bağcılarda bulunan Adıyamanlılar Vakfını ziyaret eden Çelikhanlı öğrenciler, burada Adıyamanlılar Vakfı Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Abdulkerim Sonkaya tarafından karşılandı. Vakıf çalışmalarıyla ilgili bilgiler alan Öğrenciler, vakıf binasına ve yapılan çalışmalarına hayran kaldılar. Bir günlük İstanbul ziyareti esnasında İstanbul’un tarihi ve turistlik yerleri olan Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultan Ahmet Camisi ve Eyüp Sultan Camisini ziyaret ettiler. Daha sonra Eminönü de bindikleri tekne ile boğaz turu yaptılar.

Öğrenci kafilesi ile birlikte Çelikhan İle Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Ayaz, Çelikhan Çok Programlı Lisesi Müdürü Hasan Elmas, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Formatör Öğretmen Hamza Şahin,  Branş Öğretmeni Emine Yılmaz ve İlçe Milli Eğitim Şefi Kasım Gündüz yer Aldı.

Haber: Abdulkerim SONKAYA

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı