Sınıfında Öğretmeni ile Okulunda Korkmayan Bir Nesil…

Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde Atatürk İlkokulunda düzenlemiş olduğu okul aile birliği toplantısına yoğun bir katılım oluştu.

Çelikhan Hit: 961 / Yorum: 1 / 23 Ekim 2013 15:48
Sınıfında Öğretmeni ile Okulunda Korkmayan Bir Nesil…
-A +A

2013–2014 eğitim ve öğretim yılında Çelikhan Atatürk İlkokulu ve okul yönetimi tarafından düzenlenen okul aile birliği toplantısına Okul Müdürü Davut Akpınar, sınıf öğretmenleri ve öğrenci velilerin katılımı ile büyük ilgi gördü. Bir dakikalık saygı duruşu ve akabinde okunan istiklal marşının ardından Sınıf öğretmeni Mehmet Hanifi Işık, okulun faaliyet raporunu okudu.
            Sınıfta Öğretmeni ile Okulunda Korkmayan Bir nesil yetiştirdiğini söyleyen Okul Müdürü Davut Akpınar: “Geçen sene 2. dönemde Mart, Nisan ve Mayıs aylarında cumartesi ve Pazar olmak üzere hafta içi her gün 7 ve 8. sınıflara SBS için okul öğretmenleri tarafından öğrencilerimize gönüllü kurs veriyoriliyordu. Okumuzun temiz ve tiziz görünümü ile daha başarılı olması için Okul bahçesi kilit taşı yapıldı. Okulun iç boyanın yenilenmesi, kış şartların çetin geçtiği ilçede öğrencilerin sıcak bir ortamda ders görmesi içinde okulun dış cephe duvarlarının saydıng ile kaplanması, yılda en az 5 tane promosyon yapıldığını ve bu konuda öğrenci velilerini bilgilendirdi. Öğrencilerimizin daha başarılı olması için de gereken çabayı her zaman göstereceğini” sözlerine ekledi.
            Atatürk İlkokulunda düzenlemiş olduğu Okul ailebirliği toplantısına katılan öğrenci velileri okul yönetimine teşekkür ederken, öğrencilerinin başarı durumunu da öğrendi.

Haber: Selim SONKAYA

Haberin Galerisi
Anahtar Kelimeler : okul, ailebirliği, toplantısı, ,
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

mehmet

11:54 25 Ekim 2013

yürü be usta, kim seni tutar....
1000
Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı