Şahin: Çalmadık Kapı, Sıkmadık El, Fethetmediğimiz Gönül Bırakmayacağız

Çelikhan ilçesinde seçim çalışmalarını yürüten Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Av. Mehmet Şahin, Sivil Toplum kurumları ve esnafı ziyaret etti.

Siyaset Hit: 1214 / Yorum: 0 / 12 Eylül 2018 14:43
Şahin: Çalmadık Kapı, Sıkmadık El, Fethetmediğimiz Gönül Bırakmayacağız
-A +A

Çelikanlıları Şahin’in aday adayı olmasından memnun olduklarını ifade edip, çalışmalarında başarı dileklerinde bulundular.
Çelikhan ilçesi için önemli projeleri olduğunu, ilkeler üzerinden siyaset yapacağını ve Çelikhan’ın ekonomik olarak kalkınması için çalışmalar yapacağını ifade eden Şahin, sıkmadık el, çalmadık kapı,  ve fethetmediğimiz gönül bırakmayacaklarını ifade etti.
Ziyaretleri kapsamında AK Parti İlçe Başkanı Mahmut Avcı, Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Koç, Ziraat Odası Başkanı Abdurrahman Kaya, Memursen Başkanı Aburrahman Üzümcü, Egitim Bir-Sen Başkanı Mehmet Kaya, Eğitim Bir-Sen Baskan Vekili Ekrem Gündoğar, Çelikhan Eğitim Kültür Derneği Başkanı Abumüslüm Çakmak, TÜGVA İlçe Temsilcisi Abdussamet Acar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul Acar, Mal Müdürü Mehmet Bingöl, Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Mehmet Yerlikaya, Fatih Ortaokulu Müdürü Yılmaz Yerlikaya, Çelikhan İlçe Müftüsü Murat Kurt, , Şehit Şeyho Şisman Lisesi Müdürü Hasan Kaplan, Atatürk ilkokulu ve Yunus Emre Ortaokulu idarecileri, Çelikhan Çok Programlı Lisesi idarecileri, öğretmeni ve eski İlçe Milli Eğitim Müdürü Abuzer Tam, kurum çalışanları ve esnafı ziyaret etti.
Ziyaretlerde Çelikhan sorunları konuşulurken eksik kalan ve yapılması gereken çalışmalardan bahsedildi. Çelikhan ilçesi Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Av. Mehmet Şahin, “Ziyaretlerim de genel de Çelikhan’a yapılması gereken yatırımlardan bahsettik. Hemşerilerim, STK temsilcilerimiz bizleri sevgiyle ağırladılar. Bizlerde tabi vatandaşlarımızın taleplerini not aldık. İnşallah Başkan adayı olarak gösterildiğimizde elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Çelikhan’a sahip çıkılması lazım.  Bizim siyasetimiz ‘insan’ merkezlidir. Köklü devlet geleneğimizin üzerine bina edildiği ‘İnsanı Yaşat Ki Devlet Yaşasın’ ilkesini siyasetin merkezi olarak görüyoruz. Siyaset hizmet aracıdır. En üstün hizmetin, insana hizmet olduğuna inanırız. İnsanın mutluluğu, huzuru, güveni ve sağlığı çalışmalarımızın hedefini teşkil eder. Kavgaya ayıracak kadar çok zamanımız yok, memleketimiz için yapacak çok işimiz var. Belediye dışındaki kurumlara gereğinden fazla müdahil olmayıp zihin ferahlığı içerisinde herkesin memleketine daha güzel hizmet edebilmesi için destek olacağız. Kurumların kendi aralarında koordinasyon ve verimlilik içinde çalışmasını sağlayacak gereksiz tartışmalara engel olacağız. Çelikhan’da sadece bir dönemin planlamasını yapmıyoruz, uzun vadede daha yaşanabilir, değişen, gelişen bir Çelikhan için projelerimiz hazır bunları biran önce memleketimize kazandırmamız gerekiyor.’’ Şeklinde konuştu.

Haber: Çelikhan Ajans

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı