Saadet Partisi Adıyaman ve İlçe Adaylarını Tanıttı

Saadet Partisi Adıyaman ve ilçe belediye başkan adaylarını tanıttı.

Siyaset Hit: 798 / Yorum: 0 / 20 Ocak 2019 16:12
Saadet Partisi Adıyaman ve İlçe Adaylarını Tanıttı
-A +A

Bir otelin konferans salonunda düzenlenen Saadet Partisi aday tanıtım toplantısına Adıyaman Belediye Başkan Adayı Ahmet Faruk Ünsal, Kahta Belediye Başkan Adayı Yusuf Turanlı, Çelikhan Belediye Başkan Adayı Mehmet Bora, Gerger Belediye Başkan Adayı Zeynal Aslan, Samsat Belediye Başkan Adayı Hayrettin Kuştepe ve partililer katıldı.
Açılış konuşmaların ardından kürsüye çıkan Sadet Partisi Kahta Belediye Başkan Adayı Yusuf Turanlı,"Konya'da Saadet Partisine geçerken bir söz söylemiştim. Altı AK Parti Saadet, olan saadetle buluşacağız inşallah. Biz burada hiç kimseyi ayrıştırmadan hepimiz tek çatı altında bu memlekete hizmet etmek için bu yolda yolumuza devam edeceğiz" dedi.
Saadet Partisi Çelikhan Belediye Başkan Adayı Mehmet Bora ise,"Özellikle Çelikhan'daki hemşerilerimiz çok iyi bilir. Allah'ın izniyle daha büyük bir heyecanla bunu sürdüreceğimizi ve Adıyaman'ımıza en güzel şekilde hizmet umarak hepinizi saygıyla anıyoruz. Allah razı olsun" şeklinde konuştu.

-"SAADET PARTİSİ'NİN KALESİ"
Saadet Partisi Gerger Belediye Başkan Adayı Zeynal Aslan, ise"Bildiğiniz gibi Saadet Partisi'nin kalesi Gerger. Ve bu bayrağı taşımak gerçekten çok zor. Bunun için diğer belediye başkan adaylarımızın il başkan adaylarının ilçe başkan adaylarının bu yükü benle paylaşması için acilen seçilmesini istiyorum. Bunun için elinizden ne geliyorsa lütfen fazlasını yapın çünkü bizler zor şartlarda az paralarla işler yapmayı bilen insanlarız. Çok paralarla israf yapan insanlardan olmadık. Gönül davamıza ters bir durumdur. Kendi menfaatiniz için çocuklarınız menfaati için ne yapın her tarafı Saadet Partisi yapın" ifadelerini kullandı.

-"ADIYAMAN BÜTÜN TÜRKİYE'YE ÖRNEK OLACAK"
Saadet Partisi Adıyaman Belediye Başkan Adayı Ahmet Faruk Ünsal ise şunları söyledi:
"31 Mart seçimin ülkemizde aydınlık yarınların kapısını aralayacak bir süreç olmasını temenni ediyorum. Kanaatimce bu adaylık sürecinde Adıyaman Türkiye'nin en fazla ihtiyaç duyduğu barış, birlikte yaşama, fedakarlık ve ortak karar alma sürecinin çok güzel bir örneğini ortaya koydu ve çok farklı inanç kesimlerinden siyasi gruplardan sivil toplum kuruluşlarından mezhep gruplarından arkadaşlarla yürütmüş olduğumuz istişarelerle adaylığım konusunda bir mutabakat oluştu. Ve Adıyaman bütün Türkiye'ye örnek olacak şekilde bu mutabakatı gerçekleştirecek adaylığı konusunda o yüzden ben şuanda Saadet Partisi adayı olarak karşınıza çıkıyor olmuş olmama rağmen sadece Saadet Partilerin değil Adıyaman'daki her sesin ve herkesin adayı olarak çıktım."
Yapılan açıklamaların ardından programa katılan basın mensupları aday adaylarına sorular yöneltti.

PHA

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı