PTT 178 Yaşında

1840 yılından günümüze kadar hizmette sınır tanımayan bir anlayış ve şuur ile hizmet vermeye devam eden PTT Teşkilatı, 178. kuruluş yıldönümünü çeşitli etkinliklerle kutluyor.

Genel Hit: 944 / Yorum: 1 / 23 Ekim 2018 12:56
PTT 178 Yaşında
-A +A

PTT’nin kuruluşunun 178. yıldönümü etkinlikleri kapsamında kurum çalışanları ile birlikte Vali Nurullah Naci Kalkancı’yı makamında ziyaret eden PTT Başmüdürü Remzi Fırat, Vali Kalkancı’ya PTT’nin çalışmalarıyla ilgili bilgi vererek, “PTT 1840 yılından bu zamana iki  asra yakın bir süredir kesintisiz bir şekilde hizmet vermeye devam eden köklü bir kurumdur. Vatandaşlarımıza en güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen kuruluşumuz ülkemizin en ücra belde ve köylerine kadar örgütlenmiş yapısıyla en yaygın hizmet veren kurumların başında gelmektedir. Adıyaman PTT Merkez Müdürlüğümüz 23.10.2018 Salı günü işlem yapan 178 müşterimize 178. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla çeşitli hediyeler takdim edecektir”dedi.  
PTT’nin 178. Kuruluş yıldönümünü kutlayarak, PTT çalışanlarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Nurullah Naci Kalkancı ise “PTT, yaygın hizmet ağı ile halkımıza sunulan hizmetin kalitesini yükseltmek adına her geçen gün kendini yenilemekte ve gelişen teknolojiye uygun olarak dünyada haberleşme alanında yaşanmakta olan baş döndürücü gelişmeleri aynı anda uygulamaya koymaktadır. Bu vesileyle büyük bir özveriyle çalışarak halkımıza hizmet veren PTT’nin 178. Kuruluş yıldönümünü kutluyor, tüm kurum çalışanlarına başarılar diliyorum”dedi.
Ziyarette PTT Başmüdürü Remzi Fırat, Vali Nurullah Naci Kalkancı’ya duvar saati, pul albümü, posta haritası ve PTT’nin 178. Kuruluş yılı anısına bastırılan çeşitli materyalleri takdim etti. 

Haberin Galerisi
Anahtar Kelimeler : Adıyaman, ptt, 178, yaşında,
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Abuzer tanrıverdi

06:50 25 Ekim 2018

Oylar citile .hep b9rlikte citiliz
1000
Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı