Modern Çelikhan’a Doğru

Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinin güneyinden geçen çayın taşkından koruma ve ıslah çalışmaları Belediye başkanlığımızca ilgili birimler nezdinde çalışmalara başlandı.

Çelikhan Hit: 1494 / Yorum: 0 / 12 Şubat 2016 14:41
Modern Çelikhan’a Doğru
-A +A

Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut’un 2016’da yapacağı hizmetlerin başında bu çay ıslahının olacağını söyledi. Başkan Bulut yaptığı açıklamada ne zaman bu çayın halini görsem içim sızlıyor. “Çünkü açıktan akan bu çaya kanalizasyon suları da karıştığı için özellikle yaz mevsiminde etrafa pis kokular yaymakta ve kirli bir manzara arz etmekte. Çayın ıslah edilmesiyle beraber kanalizasyonların hepsinin üzeri kapatılacak ve kapalı sistemle ilçe dışına taşınacak. Aynı şekilde ilçede sıkışık trafiği rahatlamak için çayın sağında ve solunda yol yapılacak. Devlet Hastanesinden, Haceri köprüsüne kadar ki çayın ıslahını bu şekilde yapmayı düşünüyoruz. Bu girişimimiz Orman ve Su işleri Bakanlık birimlerine yapılmıştı. İlgili birimler konuya olumlu bakıyor. 

Belediye Başkanlığı yaptığım geçmiş dönemlerde de Çelikhan’ın alt yapı sorunun ancak bu çalışma ile beraber yapılacağını bildiğimiz için o dönemlerde de bunun için çalışıyorduk. AK Parti iktidarı ile beraber ilçemizi gerekli olan bütün hizmetleri bir bir tamamlayacağız. Bu projemizin kabul edilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Haber: celikhanajans.com

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı