Memur-Sen Çelikhan İlçe Temsilciliğinde, Bayrağı Abubekir Siret Altın Devraldı

Çelikhan ilçesinde Memur-Sen İlçe Temsilciliğine, İlçe Memur Sen Konfederasyonuna bağlı işkolları Başkanlarının ortak iştişaresi ile Birlik Haber Sen’den Abubekir Siret Altın Memur Sen Çelikhan İlçe Temsilciliğine seçildi.

Çelikhan Hit: 1958 / Yorum: 0 / 24 Aralık 2019 21:26
Memur-Sen Çelikhan İlçe Temsilciliğinde, Bayrağı Abubekir Siret Altın Devraldı
-A +A

Memur Sen İlçe toplantısına Memur-Sen İl Başkanı Ali Deniz, Bem Bir-Sen İl Başkanı Mahmut İnan, Birlik Haber-Sen İl Başkanı Mevlana Polat, Eğitim Bir Sen İlçe Temsilcisi Ekrem Gündoğar, Sağlık Sen İlçe Temsilcisi Abubekir Yaman, Büro Memur Sen Temsilcisi Abdurrahman Üzümcü, Diyanet Sen İlçe Temsilcisi Hasan Demirbağ, Bem Bir Sen İlçe Temsilcisi Orhan Altınışık, Toç Bir Sen İlçe Temsilcisi Ali Aktürk katıldı.
Memur Sen İl Başkanı Ali Deniz yaptığı açıklamada; “Memur Sen’in Çelikhan’da kuruluşundan bugüne kadar büyük emekler veren Başkan Abdurrahman Üzümcü’ye teşekkür ettiğini belirtirek, bayrağı devralan Abubekir Siret Altın’a da başarılar diledi. Üzümcü Başkanımızın bundan sonra da sahip olduğu tecrübe ve deneyimlerle yeni başkanımızın yanında olacağını, onlara rehberlik edeceğini ve yardımcı olacağını belirtti.”
İlçe Temsilcisi olarak bayrağı devr alan Abubekir Siret Altın yaptığı açıklamada; şunları kaydetti;
“Memur Sen İlçe Temsilciliğine, tüm işkollarımızın ortak iradesi ile şahsıma,
Memur Sen Çelikhan İlçe Temsilciliğini tevdi etmişlerdir. Kıymetli başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Memur Sen Çelikhan İlçe Temsilciliği görevini kendisinden devraldığım ve yıllarca büyük bir özveri ile bu mücadelemizi omuzlamış, Büro Memur Sen İlçe Temsilciliğini görevini yürütmekte olan Sayın Abdurrahman Üzümcü Başkanımıza da yaptıkları hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Bu vesile ile bu akşam bizleri yalnız bırakmayan Adıyaman Memur Sen İl Başkanımız Sayın Ali Deniz'e, Bem Bir Sen İl Başkanımız Sayın Mahmut İnan'a, Birlik Haber Sen İl Başkanımız Sayın Mevlana Polat'a ve yıllardır aynı mücadeleyi birlikte yürüttüğümüz çok değerli ilçe başkanlarımıza da teşekkür ediyorum. Sendikal Mücadelemizin hakkını vermek, bize verilen sorumluluğun altından kalkmak, sendikamızı zirveden, yeni ufuklara taşımak için bundan sonra da kararlı mücadelemize kesintisiz devam edeceğiz. Rabbim bizleri sizlere karşı utandırmasın ve mücadelemizde muvaffak eylesin Selam ve Dua ile diyerek” konuşmalarını sonlandırdı.

Haber: Çelikhan Ajans

 

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı