Kaymakam ve Belediye Başkanından İstişare Toplantısı

Çelikhan ilçesinde Kaymakam Adem Kaya ve Belediye Başkanı Mustafa Bulut vatandaşlarla çay sohbetinde bulundu.

Çelikhan Hit: 1084 / Yorum: 1 / 28 Ocak 2017 13:40
Kaymakam ve Belediye Başkanından İstişare Toplantısı
-A +A

Çelikhan Cumhuriyet Meydanı Bingöller çay ocağında vatandaşlarla bir araya gelen Kaymakam Adem Kaya ve Belediye Başkanı Mustafa Bulut ilçede devam eden projeler ve yapılacak projeler hakkında vatandaşlara bilgi vererek ocak ayı istişare toplantısını yaptı.
Kaymakam Adem Kaya konuşmasında; Bundan sonra bütün vatandaşlarımiz ile tanışarak bir araya geleceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi Devletimiz, milletimiz için vardır, bizlerde sizler için buradayız. İlçenin kalkınması için yapılan hizmet çalışmalarına değinen Kaya zaman zaman sizlerle bir araya gelip yaptıklarımızı sizlerle görüşmenin uygun olacağını düşündük. Devletin gücü içerisinde birçok hususta hizmet üretmeye çalışıyoruz. Kurum amirlerimizin kapıları şikayet ve taleplerinizi kabul etmek ve çözüm üretmek için her zaman ve herkese açıktır. Toplantıya katılan herkese teşekkür ederim” dedi.
Belediye Başkanı Mustafa Bulut ise “Çelikhan Çayı ıslah çalışmalarının birinci aşaması ihale edildi. İhale bedeli 2.559.120,00 TL olup, İhaleyi alan yüklenici firma, 30.01.2017 tarihinde işe başlanacaktır. 380 gün sürecek olan inşaat çalışması 14. 02. 2018 de bitirilmesi planlanmaktadır. Ayrıca 2/B ve çat barajı üzerine kazılan tünel çalışmasının da bitirilmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” dedi.
Şubat ayı toplantısı Avcılar ve Atıcılar çay ocağında yapılmasına karar verildi.

Haber: Çelikhan Ajans


Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

hasan dogan

03:55 4 Şubat 2017

bu adam ne zaman başkan olsa susuz kalıyor ilçe
1000
Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı