İlçe Emniyeti Traktör Sürücülerine Uygulamalı Eğitim verdi

Adıyaman’ın Çelikhan İlçesinde ilçe Emniyet Amirliğince düzenlenen seminere traktör sürücüleri uyarıldı.

Çelikhan Hit: 1306 / Yorum: 0 / 23 Şubat 2014 01:39
İlçe Emniyeti Traktör Sürücülerine Uygulamalı Eğitim verdi
-A +A

       İlçe Emniyet Amirliği lokalinde traktör sürücüleri için düzenlenen toplantıya yoğun bir katılım oluştu. Söz konusu Adıyaman Emniyet Müdürlüğünden İlçe Emniyet Amirliğimize gönderilen yazı gereği yaklaşan ilkbahar öncesi tarımsal faaliyetleri başlamadan tarım işiyle aktif olarak uğraşan çiftçilerimize yönelik olarak bir toplantı düzenlendi.
       Toplantıya katılan traktör sürücülerine polis Memuru Özgür Şahingöz ve Saykan Akyan Çelikhan’da tarım faaliyetlerini yürüten çiftçilerimiz kendilerini ve diğer insanların can ve mal kaybını önlemek amacıyla iş sezonunun başlanmasıyla beraber traktör sürücülerin traktör kullanmaları gerektiği hususunda özellikle aksam üzeri saatlerinde diğer sürücülerin can ve mal güvenlikleri için traktör römorklarının arka sintalizasyon ışıklarının olması gereken stantları hakkında olması gerektiğini belirtildi.
       Toplantıda Çelikhanlı çiftçilerimizin hatalı yaptıkları uygulamalar karşılıklı sohbet havasında katılım gösterilerek çiftçilerimizin eksiklikleri konusunda uyarıldı.Güvenli bir traktörün nasıl kullanılacağı nelere dikkat edileceğini konusunda eğitimden geçtiler. Çiftçilerimize verilen eğitim ve cd’leri hazırlayan Polis Memuru Özgür Şahingöz ve Saykan Akyan bu bilgilendirmeden dolayı katımlı gerçekleştiren traktör sürücülerine trafik işaretlerin ne anlamına geldiklerini gösteren birer katalok ve eğitim dökümanı hediye ettiler.
             


Kaynak : www.celikhanajans.com

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı