İL Emniyet Müdürü Ergüder, Çelikhan’ı Ziyaret Etti

Adıyaman’ın Çelikhan İlçesini ziyaret eden Adıyaman İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder’i İlçe Emniyet Amiri Hacı Bayram Arpacı ve ekibi tarafından karşılandı.

Çelikhan Hit: 5898 / Yorum: 0 / 3 Ekim 2020 17:06
İL Emniyet Müdürü Ergüder, Çelikhan’ı Ziyaret Etti
-A +A

İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder ve beraberindeki ekip ile Cumhuriyet meydanında bulunan esnafları ziyaret ederek vatandaş ve emniyet arasındaki ilişkileri hakkında bilgi aldı.
Daha sonra Çelikhan Emniyet Amirliğine geçen İl Emniyet Müdürü Ergüder, yapılan toplantıya Belediye Başkanı Mustafa Bulut, Sivil Toplum Kuruluşları ve emniyet personeli katıldı.
İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder ve Belediye Başkanı Mustafa Bulut’un bulunduğu toplantıda Çelikhan sorunları olan altyapının yapılmasıyla beraber doğal gaz, içme suyu ve kanalizasyon çalışmaların yapılması ile ilgili ilçe’de yapılacak proje çalışmaları hakkında konuşuldu.
Yaşanan bu pandemi süreci içinde bir konuşma yapan İl Emniyet Müdürü Ergüder, vatandaşların asayiş ve huzurun sağlanması için elimizden gelen gayretleri göstereceğiz ve vatandaşlarımıza yardımcı olacağız" dedi.
Belediye Başkanı Mustafa Bulut, “Bu memnuniyetlerini ifade eden İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder’e ve ekibine teşekkür etti.”
Çelikhan Emniyet Amiri Hacı Bayram Arpacı tarafından Emniyet Amirliği bahçesinde misafirlere verilen yemek ikramı ardından dua edildi.
 İl Emniyet Müdürü Ergüder, ilçeden ayrılmadan Çelikhan Emniyet personeli ve vatandaşlar ile beraber hatıra fotoğrafı çekti.
 
Haber: Çelikhan Ajans

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı