Hayırsever İşadamı Hasan Taşar, Engellilerin Sesi Oldu

Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde Barbaros İlkokulu 4. sınıfta okuyan engelli öğrenciye tekerlekli sandalye hediye edildi.

Çelikhan Hit: 1763 / Yorum: 0 / 11 Şubat 2016 20:25
Hayırsever İşadamı Hasan Taşar, Engellilerin Sesi Oldu
-A +A

Merkezi İstanbul’da bulunan hayırsever işadamı Hasan Taşar Çelikhan Engelliler Derneğine gönderdiği üç adet tekerlekli sandalye ihtiyaç sahibi vatandaşlara verildi.
 
Çelikhan Engelliler Derneği Başkanı Abuzer Ayaz, yönetim kurulu üyeleri ile beraber Barbaros İlkokulunu ziyaret etti. Okul Müdürü Ekrem Göndoğar, Müdür yardımcıları Hanifi Altundağ ve Mehmet Ulutaş, sınıf öğretmeni Ramazan Keskinkılıç’ın katılımları ile Okul bahçesinde düzenlenen törende engelli öğrenci Mehmet Akif Kaygusuz’a tekerlekli sandalye hediye edildi.    
 
Bu anlamlı gününde doygulanan öğrenci velisi Mahmut Kaygusuz ise "öğrencimize verilen tekerlekli sandalyeden dolayı hayırsever işadamı Hasan Taşar’a Engelli Aileleri Derneğine ve Okul yönetimine teşekkür ediyorum" dedi.
 
“Bizde birer bir engelliyiz” diyen Çelikhan Engelli Aileleri Derneği Başkanı Abuzer Ayaz “Dernek yönetimi olarak engellilerimize ne kadar hizmet yapsak azdır. Onlarla yakınlık kurmak, konuşmak, günüllerini almak, adına her zaman engellilerimize yardımcı olmamız gerekmektedir. Bizim bu doygularımıza ortak olan Adıyamanlı hayırsever İşadamı Hasan Taşar engelliler derneğimize gönderdiği 3 adet tekerlekli sandalyeden dolayı şükranlarımızı sunarız. Derneğimize yapılan desteklerden ötürü Adıyamanlar Vakfı Genel Başkanı Ramazan Aksoy ve yönetim kurulu üyeleri, İşadamı Hasan Taşar, Çelikhan Kaymakamı Adem Kaya ve Belediye Başkanı Mustafa Bulut’a teşekkür ediyorum” dedi.

Haber: celikhanajans.com
 Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı