Grup Başkan Vekilinden 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Çocuklarımızın ve gençlerimizin, çağımızın gereklerine ve ihtiyaçlarına uygun bir şekilde cevap veren, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan bir nesil olarak yetişmesinde en büyük pay sahibi kuşkusuz değerli öğretmenlerimizdir.

Türkiye Hit: 1044 / Yorum: 0 / 23 Kasım 2013 20:35
Grup Başkan Vekilinden 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
-A +A

Yarının güçlü ve dünyada söz sahibi bir Türkiye’sini oluşturacak olan gençlerimizin bugünden hazır olabilmesi, her zaman, her yerde ve her koşulda büyük bir özveri ve azimle çalışan fedakâr öğretmenlerimizin eseri olacaktır.
Son derece mütevazi imkanlarla büyük fedakarlıklar göstererek millet ve ülke sevgisiyle dolu olan, toplumumuza yön veren öğretmenlerimizin sosyal ve ekonomik şartlarının da her geçen gün iyileştiği ve çağdaşlarıyla bir olduğu bir dönemde olmanın da mutluluğunu yaşıyoruz. Karanlığa ve cehalete karşı meydan okuyarak görevlerini ifa eden eğitim savaşçılarımızın yılgınlığa ve umutsuzluğa mahal vermeden gösterdikleri duruş yarınlar için ülkemize güven vermektedir.
Özellikle Türkiye’de son on yılda bilimsel ve çağdaş bir altyapıyla, iktidarımız döneminde Milli Eğitim bütçesinin her zaman en yüksek bütçeyle bir numarada yerini alması, Türkiye’de eğitim alanında çok büyük ilerlemeler kaydedilmesinin de önünü açmıştır.
Aydınlığın simgesi, toplumun yol göstericisi öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlar, eğitim ve öğretim neferlerimizin aileleri, meslektaşları ve öğrencileri ile birlikte sağlık ve mutlulukla bir ömür geçirmelerini temenni ederim.

Av.Ahmet Aydın
Adıyaman Milletvekili
AK Parti Grup Başkanvekili
 

                                                                       

Anahtar Kelimeler : 24, kasım, mesajı, ,
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı