Gazeteci-Yazar Nevzat Çiçek İsmi Heyecan Uyandırdı

Adıyaman’dan yetişen güçlü kalem gazeteci-yazar Nevzat Çiçek’in AK Parti’den aday adaylığını açıklaması ülkede ve ilde heyecan uyandırdı.

Genel Hit: 1136 / Yorum: 0 / 16 Şubat 2015 16:38
Gazeteci-Yazar Nevzat Çiçek İsmi Heyecan Uyandırdı
-A +A

Haziran 2015’de gerçekleştirilecek olan genel seçimlerde ismi aday adayı olacaklar arasında geçen ve ismi geçtiği günden bu yana ilde ve ülkede heyecana neden olan Nevzat Çiçek, Adıyamanlılardan tam destek aldı.

Ulusal meydanının fenomen isimleri arasında yer alan ve aslen Gergerli olan Çiçek’in aday adaylığında ismi geçmesinden sonra konuyu değerlendiren Adıyamanlılar, Nevzat Çiçek’in, Adıyaman’da artık her geçen gün güç kaybetmeye başlayan AK Parti’yi yeniden ayağa kaldıracak bir isim olacağını söyleyerek,

“AK Parti Adıyaman’da, milletvekilleri arsında yaşanan kavgalardan dolayı, partide bir liderin bulunmamasından dolayı, parti içerisinde bile ayak oyunlarının var olmasından dolayı git gide zayıflıyor ve güç kaybediyor. Her seçim verilen yüksek oylar şimdiye kadar Recep Tayyip Erdoğan için veriliyordu. Ama artık oda yok. AK Parti’nin Adıyaman’da gücünü tekrar toparlayabilmesi için Nevzat Çiçek gibi bir ismin mutlaka değerlendirilmesi gerekiyor. Aksi halde yıllardır arkasında durduğumuz AK Parti’nin maalesef çöküşüne şahit olacağız. Çünkü partimiz şimdiye kadar hep cepten yedi. Parti’nin Adıyaman’da liderliğini yapması gereken kişiler kendi işlerinden başını kaldıramadıkları gibi, ilde de partilileri parti içerisinde bir birine düşürerek kendi gücünü ortaya koymaya çalıştı ve bu artık halkı verdiği destekten dolayı pişman ettirdi. AK Parti’nin Adıyaman’da yeni bir lider isme ihtiyacı var, bu da Nevzat Çiçek olmalıdır. Bunu buradan açık bir şekilde söylüyoruz” dediler.

Kaynak: Yeniyol Gazetesi

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı