Filistin Caddesinde Çalışmalar Tamamladı

Daha önce cadde esnafının işlerini olumsuz etkileyecek şekilde tasarlanan Filistin Caddesi, Adıyaman Belediyesi tarafından yapılan çalışmalarla daha kullanışlı ve daha güzel bir yapıya büründü.

Adıyaman Hit: 715 / Yorum: 0 / 5 Nisan 2018 00:27
Filistin Caddesinde Çalışmalar Tamamladı
-A +A

Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, trafiğe kapalı olan Filistin Caddesinde başlatılan düzenleme çalışmalarında son aşamaya gelindi.
Cadde esnafının süs havuzlarından dolayı iş yapamadıklarını belirterek düzenleme talebinde bulunması üzerine caddede peyzaj ve tretuvar yenileme çalışması yapan Adıyaman Belediyesi’nin bu çalışması cadde esnafından tam not aldı.
Parke taşları sökülerek yerine derzli ve şık bazalt taşları yerleştirilen, dekoratif aydınlatma ve banklarla süsleneceği belirtilen caddedeki çalışmalar hakkında bilgi veren yetkililer, caddenin kısa süre içerisinde tamamlanarak yeniden hizmete açılacağını müjdeledi.
Cadde esnafı ise Filistin Caddesinin daha önceki halinin işlerini olumsuz etkilediğini, bu yeni haliyle ise Adıyaman’ın en canlı caddelerinden birisi olmaya aday olduğunu dile getirerek, “Talebimize olumlu karşılık veren Belediye Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyoruz. Tahminimizden daha güzel bir cadde oldu” diye konuştu.Haber: PHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı