Evde Eğitim Gören Recep Güler, Karnesini Vali Yardımcısı Süzen ve Milli Eğitim Müdürü Kızılkaya'dan Aldı - Videolu Haber

Hastalığı nedeniyle Evde Eğitim Gören Recep Güler, Karnesini Vali Yardımcısı Murat Süzen ve Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya'nın elinden aldı.

Eğitim Hit: 768 / Yorum: 0 / 10 Haziran 2017 21:52
Evde Eğitim Gören Recep Güler, Karnesini Vali Yardımcısı Süzen ve Milli Eğitim Müdürü Kızılkaya'dan Aldı - Videolu Haber
-A +A

Vali Yardımcısı Murat Süzen, yaptığı açıklamada, "Recep kardeşimizin karnesini evde veriyoruz. Çünkü evde eğitim alıyor. Bildiğiniz gibi devletimizin örgünün içerisinde okullara gelemeyecek sağlık problemi olan öğrencilerimize verdi imkanı. Bu öğretmenlerimiz öğrencilerin ayağına geliyor. Burada onlara verilmesi gereken akademik anlamda bütün eğitimlerini eksiksiz bir şekilde almaları için çaba sarf ediyorlar. Bugün o vesile ile bugün birçok ilimizde olmasına karşın recep kardeşimize ziyarete geldik. Örneklik teşkil etmesi açısından karnesini veriyoruz. Eğitimde başarılı olduğunu görmek ayrıca mutluluk verici. Gerçekten çok güzel bir çaba göstermiş, bu vesile ile ben hem öğretmenimize başından sonuna kadar eğitimiyle ilgilenen öğretmenimiz,e aile bireylerine, buradan anne babaya çok ciddi görev düşüyor ve en temelinde de öğrencimize. O da kalitesini ispatlamış, kalitesini karneye yansıtmış, takdir belgesini almış, öğrencimize çok çok teşekkür ediyorum" dedi.
Öğrenci  Recep Güler ise yaptığı açıklamada, "Çok mutluyum, valimizden aldım. Okumak çok güzel bir duygu. Okuyup bir iş sahibi olmak istiyorum. Evde öğretmenim bana, sosyal bilgiler, türkçe, fen bilgisi, matematik öğreniyorum. Yazılılarımı oluyorum. Allah devletimizden razı olsun. en büyük hayalim diş doktoru olmak çünkü ablam öyle istiyor" şeklinde konuştu.

PHA

Haberin Videosu
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı