Eniştemiz Aday Adayı

Çelikhanlıların eniştesi olarak tanıdığımız eğitimci Nevzat BOZAN, Adıyaman'da Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurusunda bulundu.

Adıyaman Hit: 947 / Yorum: 0 / 2 Kasım 2013 21:21
Eniştemiz Aday Adayı
-A +A

Nevzat BOZAN AK Parti Adıyaman aday adaylığı başvurusu sırasında yaptığı  konuşmasında ''Bugün gönül verdiğim, büyük bir inançla yola çıktığım bu kıymetli süreci, aday adaylığımı resmiyete kavuşturmak için buradayım. Bu benim için çok ayrı bir heyecan,ayrı bir gurur"

Öncelikle ,burada bulunan bütün arkadaşlarıma hoş geldiniz diyorum. Aziz halkımız teveccüh gösterip bizi Belediye Başkanlığı görevine layık görürse,el birliğiyle,sayın vekillerimiz ,sayın valimiz,bürokratlarımız ,işadamlarımız ve halkımızın her kesimiyle el ele verip ,pozitif sinerjiyle ,her alanda kalkınmada başarıyı yakalayacağız.

Hedefimiz;Adıyaman'ın ilk beş yılda,öncelikle ekonomik kalkınmasının sağlanması ve bunun için alt yapısının hazırlanıp istihdamı kendi kentimizde sağlamak, dışarıya ırgat gönderen kent görünümünden çıkarıp ve bu şekilde göçü önlemek hatta tersine döndürmektir. Çevre illerin seviyesine ulaştırmak ve Güneydoğunun daha sonra Türkiye'nin cazibe merkezlerinden biri yapmaktır. .Elbette herşey belediyenin görevi değil.Lakin bizler kent içindeki bütün kişiler olsun,kurumlar olsun hepsiyle ortak hareket edeceğiz.Bu benim görevim değil mantığıyla yaklaşmayacağız.Sevgili dostlarım ,nasıl ki balığa sudan başkası olmuyorsa,Bize de Adıyaman’dan başkası olmuyor.

Yaşadığımız yeri cennet yapalım ki,kısacık ömrümüzde insana yakışır şekilde yaşayalım.Yoksa nereye giderseniz gidin orası size cehennemdir.. Bizim dönemimizde,ne hizmet yapılacaksa o hizmetin en güzeli yapılacaktır.Asli görevler kurulacak işin ehli ekiplerle halkımızın layık olduğu şekilde,Eğer yol yapılacaksa en iyisi,park yapılacaksa en gösterişlisi,yani sırf vatanadaşıma ben yaptım demek için değil.En iyisini yaptık demek için yapacağız. . Adıyaman'da yaşayan herkes iyi yaşamayı, iyi hizmet almayı hak ediyor. Ben de Adıyaman AK Parti Belediye Başkanlığı'na talip olarak hak ettiğiniz bütün iyi ve güzel şeyleri sizlere teslim etmeye hazırım. Allah bizi yolumuzda muzaffer etsin, hepimize hayırlı uğurlu olsun."

Konuşmamı sonlandırırken son olarak şunu ifade etmek isterim: Amacımız;Adıyaman'ı modern kentler seviyesine taşıyarak,mutlu insanların yaşadığı örnek bir kent yapmak,bunun için mucizeye gerek yok,yeterli imkanlar var zaten,yeter ki nefsimizden feragat edip,işimize bakalım.

Haberin Galerisi
Anahtar Kelimeler : çelikhan, adıyaman, nevzat, bozan,
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı