Engelli Vatandaşa Çelikhan Emniyetinden Örnek Davranış

Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde ilçe Emniyet Amirliği tarafından toplanan mavi kapak karşılığında alınan tekerlikli sandalyeyi Şerefhan köyünde ikamet eden engelli Hafi Mecit’e verildi.

Çelikhan Hit: 1526 / Yorum: 0 / 29 Ağustos 2014 19:18
Engelli Vatandaşa Çelikhan Emniyetinden Örnek Davranış
-A +A

           Engelliler için mavi kapak kampanyası başlatan ilçe Emniyet Amiri Başkomiser Ahmet Görfidan 10 bin kapak toplayarak firmaya teslim edildi. Mavi kapak karşılığında alınan tekerlikli sandalyeyi Şerefhan köyünde ikamet eden bedensel özürlü Hafi Mecit’e teslim edildi. Köy gezisinde bulunan Çelikhan Engelli Aileleri Derneği Başkanı Abuzer Ayaz ve İlçe Emniyet Amiri Başkomiser Ahmet Görfidan ile beraber vatandaşlar fikir alışverişinde bulunarak vatandaşın sıkıntılarına ortak oldular.
           ilçe genelinde 250 engellinin olduğunu belirten Engelli Aileleri Drneği Başkanı Abuzer Ayaz  "Şu ana kadar yaptığımız çalışmalarında englliler için elimizden gelen yardımları esirgemediğini söyledi. Mavi kapak toplamasında da emeği geçen ilçe Emniyet Amiri Başkomiser Ahmet Görfidan’a bu duyarlılığından dolayı kendilerine teşekkür ederim" dedi.

www.celikhanajans.com
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı