CHP'li Topkan: Çelikhan’ı ziyaret etti

20. dönem CHP Adıyaman Milletvekili Celal Topkan, Çelikhan İlçesini ziyaret etti.

Siyaset Hit: 1133 / Yorum: 0 / 25 Aralık 2022 13:10
CHP'li Topkan: Çelikhan’ı ziyaret etti
-A +A

Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Topkan, dost ve akrabaları ile bir araya gelerek eski günleri yad etti.
Topkan, Milletvekili olmadan önce Ankara Numune Hastanesi Radyasyon Onkolojisi bölümünde sağlık fizikçisi, Fizik Yüksek Mühendisi, bölümünü bitirerek görevi esnasında hastaneye gelen birçok Adıyamanlı vatandaşının sağlık durumları ile ilgilenmiş, yardımcı olmuş ve vatandaşların duası kazanmıştır.
1995 yılı seçimlerinde CHP Adıyaman Milletvekili seçilen Topkan, Milletvekilliği döneminde de aynı şekilde Ankara’da çalıştığı hastanede de Adıyamanlı vatandaşlarına yol gösterici rehber olarak ırk ayrımı yapmadan milletin siyasetçisi olma bireğini kazandı. Adıyaman için bölünmez bir parçası oldu.
Yıllar sonra Çelikhan İlçesini ziyaret edip ev ve hane ziyaretinde bulunarak çay sohbetinde bulunan Topkan, dost ve akrabaları ile bir araya gelerek eski günlerini yad etti.
Cumhuriyet meydanında bulunan esnaf vatandaşlarını ziyaret eden Topkan, vatandaşlarının talep ve isteklerini not alarak genel seçim öncesi çalışmalarını sürdürdü.
 
Benim varlığım para değil, benim varlığım beni ayakta tutan dost ve akrabalarımdır. Diyen siyasetçi ve Yazar Celal Topkan, esnaf ziyareti ardından şunları kaydetti:
“Burada bulunmamın amacı vatandaşların desteği üzerine ve CHP Genel Merkezi desteğiyle 2023’te yapılacak olan genel seçimlerinde tekrar CHP Adıyaman Milletvekili adayı seçilirsem Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında Çelikhanlı vatandaşlarıma yardımcı olup çalışmalarımda halkıma faydalı bir Milletvekili olacağıma inanıyorum. Adıyaman’ın dört’ündü büyük ilçesi olan Çelikhan’ı her ziyaret ettiğimde aynı manzarayı görüyorum. Oysaki İlçe halkının misafir perverliği ile temiz havası ve doğasıyla birçok ilçeyi geride bırakan ve insanlara değer veren nadir ilçelerinden bir tanesidir. Bu ilçenin kalkınması için yapılacak olan genel seçimlerinde CHP iktidarında Adıyaman Milletvekili seçilirsem ilçemizi kalkındırma projesi adı altında ne hizmet gerekiyorsa halkımıza yardımcı olmaya varım” dedi. 

Haber: Çelikhan Ajans

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı