CHP'li Buluş'un, 30 Ağustos mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Buluş, '30 Ağustos Zafer Bayramı' nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Siyaset Hit: 221 / Yorum: 0 / 29 Ağustos 2022 23:44
CHP'li Buluş'un, 30 Ağustos mesajı
-A +A

30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımlayan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Buluş, mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Mustafa Kemal Atatürk ve ordumuzun elde ettiği zaferi bir kez daha gururla kutluyoruz. Ulusumuzun milli mücadele sürecindeki en büyük adımı; büyük taarruz zaferinin 100. yıldönümünde,
Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde başlatılan Ulusal Kurtuluş ve bağımsızlık mücadelesi
30 Ağustos 1922 tarihi, Türk ulusunu esir etmek isteyen emperyalist güçlere karşı; kadınıyla çocuğuyla, ordusuyla, toplumun tüm kesimleri ile; dil, din, ırk, mezhep ve inanç farkı gözetmeksizin hep birlikte verdiği bir savaşın ve ulusal benliğini kurtardığı ve Zafer Destanının yazıldığı gündür.
Türk Ulusu Birlik ve beraberlik anlayışı içerisinde; Kendisini tarih sahnesinden silmek isteyenlere, 30 Ağustos Zaferi ile tüm Dünya'ya ve mazlum halklara da örnek teşkil edecek biçimde unutulmayacak bir ders vermiş olan milletimiz, hiçbir şekilde bağımsızlık ve hürriyetinden ödün vermeyeceğini, sonsuza kadar var olacağını tüm dünyaya kabul ettirmiştir. Bu duygu düşüncelerle Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Büyük Komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnetle anıyor, tüm ulusumuzun Zafer Bayram'ını 100.Yılında en içten duygularla kutluyorum."

PHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı