Çelikhanlılar Başkan Bulut ile doğalgaza kavuştu

Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde yaşayan vatandaşlar doğalgaza kavuşmanın sevincini yaşıyor. Temiz yakıt olarak bilinen doğalgazın ilçelerine gelmelerinden dolayı büyük mutluluk yaşadıklarını ifade eden Çelikhanlılar, bu hizmette aslan payının Belediye Başkanı Mustafa Bulut olduğunu belirttiler.

Çelikhan Hit: 3298 / Yorum: 0 / 14 Mart 2022 20:16
Çelikhanlılar Başkan Bulut ile doğalgaza kavuştu
-A +A

Başkan Bulut’un doğalgaz ilçeye gelmesi için büyük gayret sarf ettiğini belirten vatandaşlar, doğalgaz için gerek altyapı, gerekse de hanelere ulaşma açısından belediyenin gece gündüz çalıştığını ifade ettiler. 
Çalışmalarından dolayı başkan Bulut’a teşekkür eden vatandaşlar şunları söylediler; “İlçemizde alt yapının bitirilmesi ve doğalgazın en erken zamanda kullanılmaya başlanması için üstün gayret gösteren belediye başkanımız Sayın Mustafa Bulut’a ve ekibine teşekkür ediyoruz. Bu sene odun ve kömür ton fiyatları çok yükseldi. Bizim için maliyet, Çelikhan gibi soğuk bir ilçede 24 saat sıcak suyunun olacak olması, çevreye zararı çok az olan temiz yakıt olması sebebiyle doğalgaza kavuştuğumuz için mutluyuz. Bununla birlikte ilçede yapılan kanalizasyon, yağmursuyu, içme suyu alt yapı çalışmaları da devam etmekte olduğunu görüyoruz. İlçede her alanda hummalı bir çalışma var ve bu çalışmalar neticeye kavuştuğunu görüyoruz.” dediler.
Doğalgazın hem ucuz maliyeti hem de ısınma açısından konforlu olması sebebiyle bu hizmeti ilçemize getirmek için gece gündüz çalıştıklarını ifade eden Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut ise şunları belirtti: “Ucuz maliyet ile konforlu bir ısınma sağladığımız için ilçemize bu hizmeti getirip kısa bir süre içerisinde halkımızın hizmetine sunmaktan bizlerde fevkalade memnun olduk. Halkımızın memnuniyeti bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Bu çalışmanın gerçekleşmesinde her zaman olduğu gibi şimdi de desteklerini esirgemeyen başta Milli Savunma Komisyon Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, olmak üzere Milletvekilleri, Adıyaman Velisi Mahmut Çuhadar, Çelikhan Kaymakamı Abdullah Arslantürk, Akmercan Bölge Müdürü ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Haber: Çelikhan Ajans

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı