Çelikhanlı Süper Star ‘Yetenek Sizsiniz’e Yarışmacı Olarak Katılıyor

Sevilen isim ‘yetenek sizsiniz’e yarışmacı olarak katılan Mustafa Çiçek jüriyi kahkahaya boğdu.

Genel Hit: 2291 / Yorum: 0 / 15 Kasım 2017 18:55
Çelikhanlı Süper Star ‘Yetenek Sizsiniz’e Yarışmacı Olarak Katılıyor
-A +A

Çelikhan Halk Tiyatrosu kurucularından Mustafa Çiçek oyunculuk yeteneği ile bölgenin fenomeni olurken Türkiye’nin en çok izlenen ‘Yetenek Sizsiniz’ programına yarışmacı olarak katılıyor.
Oynadığı tiyatro oyunlarıyla halkın gönlünü kazanan ve Çelikhan Halk Tiyatrosu kurucularından olan Mustafa Çiçek, bu akşam TV8 ekranlarında yayınlanan ve en çok izlenen yarışma programlarından ‘’Yetenek Sizsiniz’ programına yarışmacı olarak katılacak.
Çeşitli televizyonlarda  programlar yapan Mustafa Çiçek kendisinin yazıp oynadığı tiyatro gösterimlerinin yanı sıra yaptığı taklitlerle de adeta fenomen olurken  bu defa sevenlerinin karşısına, Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından biri olan TV8’de yayınlanan ‘Yetenek Sizsiniz’ programında yarışmacı olarak çıkacak. Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Ali Taran’ın jüri olduğu ‘Yetenek Sizsiniz’ programının jeneriğinde izleyicilerinin karşısına çıkan Mustafa Çiçek’in sahneye, Adıyaman’ın yöresel kıyafetleri ile  çıkması ise oldukça dikkat çekiyor. Hülya Avşar ile olan diyaloğunda hem jüriyi hem de izleyicileri kahkahaya boğan Mustafa Çiçek’in sahne performansı ile programın tanıtımı yapılması ise, sanatçının bu programda da fenomen olacağını gösteriyor.
Adıyamanlı sanatçı Mustafa Çiçek’in yarışmacı olarak katılacağı ‘Yetenek Sizsizini’ programı 16 Kasım saat 20’de TV8 ekranlarında olacak.Kaynak: Çelikhan Ajans

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı