Çelikhanlı Gençler Kitap Kafe'de Buluştu

Çelikhan ilçesinde 'Uyanan Nesiller Projesi kapsamında açılan Kitap Kafe'de her hafta farklı bir etkinlik yapılıyor. Bu haftaki etkinlikte İlçe Vaizi Mehmet Ali Çetinkaya gençlerle konuşarak zamanın kıymeti ve çalışmanın önemini anlattı.

Çelikhan Hit: 611 / Yorum: 0 / 21 Kasım 2017 12:30
Çelikhanlı Gençler Kitap Kafe'de Buluştu
-A +A

Kitap Kafe'de her hafta kitap okumalarının yanı sıra eğitimciler tarafından öğrenci guruplarına yönelik sohbet ve söyleşi programları da yapılıyor. Çelikhan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan KPSS ve LYS-LGS kurslarında eğitim gören öğrencilere yönelik kafede, İlçe Vaizi Mehmet Ali Çetinkaya tarafından zamanın kıymeti ve çalışmanın önemine ilişkin söyleşi gerçekleştirildi.
Programa öğrencilerin yanı sıra İlçe Halk Eğitimi Müdür Yardımcısı Ali Ayaz, İlçe Emniyet Amiri Ahmet Gürfidan ve okul müdürleri katıldı.Programda proje kapsamında yapılan ikramların ardından 30 dakikalık serbest okuma yapıldı. 
Bu tür etkinliklerin daha sık yapılacağını ve Çelikhan gençlerinin Kitap Kafe ile tanıştırılarak, gençlere okumaya sevdirileceğini ifade eden Proje Koordinatörü Mustafa Aloğlu, yapılan bu programdan dolayı Çetinkaya ve programa katılan herkese teşekkür etti. 

Haber: Çelikhan Ajans

Haberin Galerisi
Anahtar Kelimeler : çelikhan, uyuyan, nesiller,
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Alıntı Yazarlar
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı