Çelikhanlı Gençler Fatma Ulubey’i Milletvekili olarak görmek istiyorlar…

Adıyaman’ın Çelikhan ilçesini ziyaret eden siyasetçi-yazar Fatma Ulubey'i vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılayıp, milletvekili olması için destek sözü verdiler.

Siyaset Hit: 507 / Yorum: 0 / 30 Aralık 2022 23:52
Çelikhanlı Gençler Fatma Ulubey’i Milletvekili olarak görmek istiyorlar…
-A +A

1992 yılından buyana CHP kadın kollarında aktif görevlerinde bulunan Ulubey, 2015 seçimlerinde CHP Adıyaman Milletvekili 3. sıra adayı olup yapılan genel seçimlerinde CHP’de o dönemde milletvekili adayının çıkartmamasının acısını yaşadı. 
Aradan geçen zaman içinde yoğun bir tempo ile seçim çalışmalarına ara vermeyen Ulubey, Adıyaman ve İlçelerinde köy ve mezralarına kadar ziyaret etmediği ev ve sıkmadığı el kalmadı.
Ulubey, Çelikhan ve Pınarbaşı beldesi ziyaretinde yapılan saha çalışmalarını sürdürürken öne çıkan en çok üzücü olan taraf bir annenin kendi çocuklarına üzüldüğü gibi Üniversiteyi bitirip hiçbir işte çalışmayan işsiz kalan gençlerin sahipsiz olmalarına üzüldü.
Çelikhan’da yapılan saha çalışması ve esnaf ziyareti ardından, umudumuz gençlerimizle bir araya gelmek, Tütün merkezi olan Çelikhan İlçemizde herkesin dertli, hayat pahalılığı, geçim sıkıntısı içinde vatandaşlarımızın belini bükmüş ve tütün konusunda yaşanan sorunların bir an önce çözüme kavuşması gerektiğini belirten Ulubey, siyasete kadın eli deymeli ifadelerini kullandı.
Çelikhan ziyareti sonrası Siyasetçi-Yazar Fatma Ulubey, yaptığı açıklamada şunları kaydetti:
“Adıyaman İlçeleri arasında coğrafi bölge olarak yayla turizmi andıran, temiz havası ve misafirperverliği ile insanlara değer veren nadir ilçeler arasındadır. Ziyaret ettiğimiz Çelikhan İlçemizde şunu gördük. Bu halkın bize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı şükranlarımı sunar teşekkürü bir borç biliyoruz. İlçe’de çat barajı sulama tünelinin halen bitirilmemsi, yeni hastanenin yapılmaması ve işsiz kalan gençlerimiz gibi birçok sorunların var olduğunu gördük. İlçenin bu sorunlarının çözülmesi için genel seçimlerde CHP iktidarında çözülebilir ve hizmet gelebilir. Bizler bu halkı seviyoruz ve inanıyoruz ki destekleri bizimledir. CHP Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’un yardımı ve halkımızın desteğiyle 2023 yılı Genel seçimlerde CHP Adıyaman Milletvekili olursam, Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında Adıyaman için güzel projelere imza atacağız. Çelikhan içinde başta tütün olmak üzere bütün sorunların üstünden gelip, tütün merkezinde bu ekonomi pahalılığında çay ocakların önünde oturan gençlerin elinden hiçbir şey gelemeyen boynunu bükmüş gariban halkımız için Geliyoruz ve Gelmekte olan büyük bir iktidarız” dedi. 

Haber: Çelikhan Ajans

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı