Çelikhan Kaymakamı Alacakaya Kaymakamlığına Atandı

Çelikhan İlçesinde bir yıl görev yapan Çelikhan Kaymakamı Mustafa İkbal Eşki, Cumhurbaşkanlığının 1 Eylül 2018 tarihli atama kararıyla Elazığ İlçesi Alacakaya Kaymakamlığına atandı.

Çelikhan Hit: 1117 / Yorum: 0 / 1 Eylül 2018 13:05
Çelikhan Kaymakamı Alacakaya Kaymakamlığına Atandı
-A +A

Çelikhan Kaymakamı Mustafa İkbal Eşki’nin Alacakaya Kaymakamlığına atanmasıyla beraber yerine Aladağ İlçesi Kaymakamı Abdullah Demirdağ atandı.
 
-Adıyaman’da 4 Kaymakam ve 1 Vali Yardımcısının Görev Yeri Değişti
Cumhurbaşkanlığının 1 Eylül 2018 tarihli atama kararıyla Türkiye genelinde vali yardımcıları ve kaymakamlardan oluşan 471 mülki idare amirinin görev yeri değiştirildi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzalı atama kararı, Resmi Gazete'de yayımlandı. Atama kararına göre, Adıyaman’da 4 Kaymakam ve 1 Vali yardımcısının görev yeri değişti. Adıyaman’a 2 Yeni Vali Yardımcısı atandı.
Adıyaman Vali Yardımcılıklarına Adıyaman Valiliği Hukuk Müşaviri Ayhan Akpay ve İnhisar Kaymakamı Bedir Deveci atandı. Adıyaman Vali Yardımcısı Yasin Yunak ise Damal Kaymakamlığına atandı.
Gerger Kaymakamı Can Kazım Kuruca Nazimiye Kaymakamlığına atandı. Gerger Kaymakamlığına ise Artova Kaymakamı Resul Özdemir atandı.
Sincik Kaymakamı Zafer Sağ İdil Kaymakamlığına atandı. Sincik Kaymakamlığına ise Korgan Kaymakamı Faruk Doğru atandı.
Çelikhan Kaymakamı Mustafa İkbal Eşki Alacakaya Kaymakamlığına atandı. Çelikhan Kaymakamlığına ise Aladağ Kaymakamı Abdullah Demirdağ atandı
Tut Kaymakamı Onur Şatıroğlu Bahçesaray Kaymakamlığına atandı. Tut Kaymakamlığına ise Zara Kaymakamı Yunus Kızılgüneş atandı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı