Çelikhan Halk Eğitimi Merkezi Adıyaman’da Öğrenme Şenliklerinde

Çelikhan İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Adıyaman’da düzenlenen Öğrenme Şenlikleri'nde birbirinden farklı el sanatlarının tanıtımı yapıldı.

Çelikhan Hit: 629 / Yorum: 0 / 3 Ekim 2017 13:45
Çelikhan Halk Eğitimi Merkezi Adıyaman’da Öğrenme Şenliklerinde
-A +A

İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüklerince bu yıl düzenlenen “Öğrenme Şenlikleri”nin açılına Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün katılımı ile Programa Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Hilmi Çolakoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul Acar ve İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mustafa Özyol katıldı.
İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce düzenlenen etkinliğe, şiş örücülüğü ve kasnakta boncuk işleme el sanatları ile etkinliğe katılım gösterdi.
Standa Vali, Müsteşar Yardımcısı, İl Milli Eğitim Müdürü ve misafirleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul Acar, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Özyol ve el sanatları hocaları karşıladı.
Adıyaman Valisi ve beraberindeki heyet hazırlanan eserlerin çok güzel olduklarını söyleyerek, kendilerine teşekkür etti.

Haber: Çelikhan Ajans

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı