Çelikhan ESOB Adayı: Mehmet Akdağ esnafın hakkını teslim edeceğiz

Adıyaman’ın Çelikhan İlçesinde Çelikhan ESOB Adayı Mehmet Akdağ, değerli esnaf ve sanatkarlarımız başkanlığımı ve yönetimimizi tercih ettiğinizde esnafın haklı taleplerini göz ardı etmeyip haklarını teslim edeceğiz.

Çelikhan Hit: 309 / Yorum: 0 / 11 Ocak 2022 14:34
Çelikhan ESOB Adayı: Mehmet Akdağ esnafın hakkını teslim edeceğiz
-A +A

Öncelikli hedefimiz bunlardır:
-Esnaf ve sanatkarlarımızın şanına yakışır bir mekan temin etmek.
-2023 yılında tüm işletmelerde zorunlu sertifika ve ustalık belgesi şartı getiriliyor. Bizlerde bu konuda mesleki eğitim kursları açıp tüm esnaflarımıza gerekli belgeleri sağlamak için elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz.
-Adıyaman teşvik bölgesinde bulunduğu için tüm esnaflarımızı bu teşviklerden yararlandırmak için gerekli gayreti sarf edeceğiz. (Kosgeb, Hibe, SGK pirimleri ve teşvekleri gibi).
-Çelikhan’da yıllardır büyük çaba sarf ettiğimiz büyük zorluklara göğüs gerdiğimiz neticeye varmak için sizin desteğinize ihtiyaç duyduğumuz Çelikhan Küçük Sanayi sitesi tam yetkisi için oylarınıza talip olduğumuzu belirtmek isteriz.
-tüm bunları yaparken esnafımıza hızlı çabuk iletişim kurmak için odaya ait web sayfası açmak, sosyal medya hesapları kurmak (twitter, facebook, zoom) gibi..
-Değerli esnaf ve sanatkarlarımız bizim bu saydıklarımız  birer vaatler değil şu an genel olarak yapılan hizmetlerdir. Biz bu hizmetleri bir eksiklik olarak görüyoruz bu eksiklikleri esnaflarımıza kazandırmak için desteklerinizi bekliyoruz. 

Haber: Çelikhan Ajans

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı