Çelikhan'da Özgün Toprak’a Sevgi Seli

Çelikhan İlçesinde seçim çalışmalarını yürüten MHP 2. sıra Milletvekili Adayı Özgün Toprak, vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

Çelikhan Hit: 992 / Yorum: 0 / 21 Haziran 2018 18:33
Çelikhan'da Özgün Toprak’a Sevgi Seli
-A +A

24 Haziranda yapılacak olan seçimler için İlçe’yi ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Özgün Toprak, MHP İlçe teşkilatını ve parti üyelerini ziyaret etti.
Seçim çalışmaları kapsamında Cumhur İttifakı “Millet Aklı” sloganıyla yola çıkan Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Özgün Toprak, AK Parti Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut ve MHP İlçe Başkanı Mehmet Çitil ile beraber parti binası önünde bir araya gelerek vatandaşların sorunları dinledi. Her iki parti mensupları Çelikhan’da yapılacak proje çalışmaları hakkında vatandaşları bilgilendirdi.
Milletvekili Adayı Özgün Toprak, Çelikhan Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı Hüseyin Koç’u ve ilçe esnafını ziyaret etti.
MHP Milletvekili Adayı Özgün Toprak yaptığı açıklamada şu sözleri kaydetti:
“24 Haziranda yapılacak Cumhur İttifakı “Millet Aklı” seçimlerinde Çelikhanlı kardeşlerimin sandık başlarına gitmelerini rica ediyorum. Çelikhanlı hemşerilerimizin bizleri seçim gününde unutmayacağından eminim. Çelikhanlılar hep geleceğini ve Ülke geleceğini öncelemişlerdir. Çelikhan’ın en büyük sorunu tütün olduğunu bilincindeyiz. Şayet 24 Haziran seçimlerinde milletvekili olursam Milliyetçi Hareket partisi olarak ilk işimiz Çelikhan tütünü için elimizden geleni yapacağız. Tütün sorunu çiftçileri mağdur etmeyecek şekilde çözüleceğini ve Çelikhan tütünün daha iyi bir noktaya gelmesi için gereken her şeyi yapılacağından Çelikhan halkı emin olsun” dedi.

Haber: Çelikhan Ajans
 

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Anket

Yeni seçilecek Belediye Başkanımızdan acilen yapılması gereken ilk hizmet sizce hangisi olmalıdır?

Yeni seçilecek Belediye Başkanımızdan acilen yapılması gereken ilk hizmet sizce hangisi olmalıdır?

  • *Altyapı : 16 Oy (%31)

  • *İçme suyu : 12 Oy (%23)

  • *İmar sorunu : 8 Oy (%15)

  • *Yollar ve bakım : 5 Oy (%10)

  • *Gençlik merkezleri : 6 Oy (%12)

  • *Çocuk parkları : 5 Oy (%10)

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı