Çelikhan’da Milli İdare Platformundan Devlete Destek Mesajı

Adıyaman’ın Çelikhan İlçesinde geçen günlerde Suriye’nin İblid şehrinde rejim askerleri tarafından bombalanan ve 36 askerin şehit edilmesi ile Çelikhan Milli İdare Platformu üyeleri devlete destek çıkmak için toplu bir mesaj yayımladı.

Çelikhan Hit: 4069 / Yorum: 1 / 29 Şubat 2020 18:32
Çelikhan’da Milli İdare Platformundan Devlete Destek Mesajı
-A +A

Çelikhan Önder Derneğinde biraraya gelen Milli İdare Platformu üyelerince burada verdikleri mesajda, zalim Esad rejiminin, mazlum coğrafyaların umudu olan Türkiye Cumhuriyeti'nin gözbebeği olan askerin hedef alındığını kaydetti.
Mesajda, şu ifadelere yer verildi:
"Bayrağımızı uzatılan eller kırılana ve kahraman askerimizin kanı yerde kalmayıncaya kadar ve tüm mazlumların ahı alınıncaya denk bu zalimlerle mücadele etmeye devam edip devletimize destek vereceğiz. Zaman saftan sıklaştırma zamadır, zaman aziz milletimizin kahraman ordumuzun devletimizin yanında dim dik durma zamanıdır. Şüphesiz ki haktan yana olanlar her daim kazanmıştır. Allah devletimize ve milletimizi tüm belalardan korusun."
Toplantıya Milli İdare Platformu, üyeleri olan Ziraat Odası Başkanı Abdurrahman Kaya, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hüseyin Koç, Eğitime Destek Platformu Başkanı Ramazan Yıldız, Memur-Sen Başkanı Abubekir Siret Altun, Eğitim Bir-Sen Başkanı Ekrem Göndoğar, Kamu-Sen Başkanı Hüseyin Altun, Önder Başkanı Sadık Yolcu, İHH Temsilcisi Mehmet Uğurlu ve İyilik-Der Temsilcisi Mehmet Yaylagül katıldı.

Haber: Çelikhan Ajans


 

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

cccccccc

08:26 2 Mart 2020

Çelikhan’da Milli İdare Platformundan Devlete Destek Mesajı "İdare" değil, "irade" olacaktı sanırım ::)
1000
Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı