Çelikhan’da Hizmetin Kitabını Başkan Bulut yazıyor

Adıyaman’ın Çelikhan İlçesinde Belediye Başkanı Mustafa Bulut yaptığı hizmetlerle halkın takdirini alıyor.

Çelikhan Hit: 1444 / Yorum: 0 / 3 Aralık 2021 16:13
Çelikhan’da Hizmetin Kitabını Başkan Bulut yazıyor
-A +A

Görev geldiği günden bu yana halkın, ilçenin sorunlarıyla yakından ilgilenen, sorunları bir bir çözüme kavuşturan Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut bu çalışma ve çalışkanlığıyla adeta hizmetin kitabını yazıyor. 
Özellikle Şubat 2020 tarihinde ihale yapılan kanalizasyon, yağmur suyu tahliye inşaatının bitirilmesi ve doğalgaz çalışmalarının sona yaklaşması halktan büyük bir takdir görürken bununla birlikte işlek ana caddelerinin asfaltlama çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor. 
Çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Bulut şunları söyledi:
“İlçemizde yapılan altyapı çalışması ile beraber İlçenin içme suyu dış hatları, kaynak çalışmaları depoları ve şehir şebekesinin tamamı değiştirildi. Kanalizasyon çalışması ilçenin tamamı kapsayacak şekilde bu proje çalışması ile yapılan çalışmaların % 70’i bitmiş olup, ünümüzdeki yaz mevsiminde tamamlayacağız. Yağmur suyu hatları yapılarak bitirildi. Doğalgaz çalışması ise ilçenin genelinde çalışmalar yapılmış olup bu yıl içinde ilçeye doğalgaz verilecektir. Kalan eksiklikleri ise 2022 yılı içinde tamamlanıp yapılan diğer çalışmalarla beraber halkımızın hizmetine sunulacaktır. Bozulan yollarımızın ana arterleri düzeltip asfaltlandı. İlçeye hizmet noktasında her zaman yanımızda olan, bizlere yardımcı olan AK Parti Milli Savunma Komisyon Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın başta olmak üzere bütün vekillerimize, Adıyaman Valisi Sayın Mahmut Çuhadar’a, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Karayolları Bölge Müdürlüğüne, özel ilgi ve yardımlarından dolayı herkese teşekkür ediyor selam ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.
FOTOĞRAFLI

Heber: Çelikhan Ajans

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı