Çelikhan Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Şahin Ak Parti Genel Merkezinde Ziyaretlerde Bulundu

Adıyaman Çelikhan ilçesi Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Av. Mehmet ŞAHİN, seçim çalışmaları kapsamında Merkez Disiplin Kurulu Başkanlığına seçilen Ahmet Aydın, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığına atanan Salih Fırat, Siyasi ve Hukuk İşleri Başkan Yardımcılığına atanan Muhammet Fatih Toprak’ı ziyaret etti.

Siyaset Hit: 1495 / Yorum: 1 / 3 Ekim 2018 13:14
Çelikhan Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Şahin Ak Parti Genel Merkezinde Ziyaretlerde Bulundu
-A +A

Yeni görevlerinin kendilerini mutlu ettiğini ve Adıyaman’a hayırlı hizmetlere vesile olacağına inandığını ifade eden Şahin “Allah yar ve yardımcınız olsun. Hayırlı olsun’’ dedi.
Çelikhan ilçesi için önemli projeleri olduğunu, ilkeler üzerinden siyaset yapacağını ve Çelikhan’ın ekonomik olarak kalkınması için çalışmalar yapacağını ifade eden Şahin, “Ak Partimize hizmet etmiş büyüklerimize sadakat ve vefa gösterecek, onların sözünü ve beklentilerini hiçbir zaman yere düşürmeyeceğiz. Teşkilatın hukukunu kendi namusumuz bileceğiz’’ dedi.
Projelerinden de bahseden Şahin, Tek katlı Bahçeli TOKİ Projesi, Küçük Sanayi Sitesi, Belediye Hes ve Rüzgar Tribünü Projesi, Belediye Arge ve Proje Ofisi, Belediye Beton Santrali ve Kilit Taş Üretim Tesisi, Kültür Merkezi, Yeni Meydan Projesi ve İlçe Kent Konseyi Binası, TOKİ Hastane Minibüs Hattı, İçme ve Kanalizasyon Şebekesinin Yenilenmesi Su Deposu Yapılması, Çocuk Parkı projeleriyle ilgili bilgiler verdi.
Milletvekilleri de ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek Şahin'e Çalışmalarında başarı dileklerinde bulunarak, teşekkür etti.

Haber: Çelikhan Ajans

Haberin Galerisi
Anahtar Kelimeler : Adıyaman, AKP, Çelikhan, Şahin,
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

çiftçi

09:30 8 Ekim 2018

ufukta ilçe millieğitim müdürlüğü görünüyor.
1000
Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı