Büyük Müdür 5. Kez Beyaz Bayrağı Aldı

Çelikhan ilçesinde Atatürk İlkokulu Müdürü 5. kez beyaz bayrağı aldı.

Özel Haber Hit: 1350 / Yorum: 1 / 23 Temmuz 2017 22:59
Büyük Müdür 5. Kez Beyaz Bayrağı Aldı
-A +A

2006 yılından buyana Milli Eğitim Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı tarafından okullar arasında düzenlenen beyaz bayrak projesi devam ediyor.
Daha önce Cumhuriyet Ortaokulunda Okul Müdürlüğü yapan Davut Akpınar, beyaz bayrağı ilk kez alan ve iki defa okulunda gururla dalgalandırdı.
Atatürk İlkokulunda ise üst üste 3 defa beyaz bayrağı alan Okul Müdürü Davut Akpınar, 5. kez beyaz bayrağı alarak bu gururu yaşadı.
Akpınar, yaptığı açıklamada, "Okulun en önemli simgelerinden olan beyaz bayrak, öğretmen, personel ve öğrencileri motive etmek için en hijyenik ortamda eğitim ve öğretimini sürdürmek için olmasa olmazları, düzenli beslenme, temizlik ve ahlaki kurullardan ödün vermeden eğitim ve öğretimini sürdürüyoruz" dedi.
Akpınar, “Okulumuzda sağlıklı bir nesil yetiştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bundan dolayı öğretmen ve personelime teşekkür ederim. Adıyaman’da yapılan törende Beyaz Bayrağı İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Altındal tarafından bize verilen beyaz bayrağı alarak Okulumuz Atatürk İlkokunda gururla dalgalandırdık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.Haber: Çelikhan Ajans

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

çelikhan 02

00:42 20 Ağustos 2017

geleceğin en büyük gazetecisi
1000
Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı