Başkan Uslu’nun 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Güncel Hit: 406 / Yorum: 0 / 9 Kasım 2021 22:15
Başkan Uslu’nun 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı
-A +A

Başkan Mustafa Uslu, “Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete irtihalinin 83’üncü yıl dönümünde saygı, rahmet ve şükranla anıyorum” ifadelerini kullandı.
Büyük Önder Atatürk’ün yaşamı boyunca verdiği mücadele, bıraktığı değerler ve örnek yaşamının sonraki kuşaklara aktarılması gereken en büyük sorumluluk olduğunu kaydeden Uslu, mesajında şunları kaydetti: “Milli mücadele ile aziz milletimizin küllerinden yeniden doğuşuna önderlik eden ve gösterdiği yüksek irade ile tam bağımsız Türkiye’yi milletimize armağan eden Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anlamak, yaşamak ve yaşatmak en büyük görevimizdir. Bizlere bıraktığı değerler nesilden nesile en büyük emanetimiz ve yol göstericimizdir. Atatürk’ün yaşamı hepimize örnektir ve tüm güçlüklerin üstesinden gelecek azim ve kararlılığın timsalidir. Büyük Önder, “Varlığım Türk varlığına armağan olsun” diyerek kendisini vatanına adamış, vatan sevgisini her şeyin üstünde tutmuş büyük bir devlet adamı ve büyük bir komutandır. Bugün dünyanın içinden geçtiği bu zorlu süreçte de işaret ettiği yolda, ilke ve inkılaplarına sarılarak ülkemizi aydınlık yarınlara ulaştırabiliriz. Atamızın izinde yürümeye devam edecek, muasır medeniyetler seviyesine ulaşma hedefine birlik ve beraberlik içerisinde daha fazla çalışarak ulaşacağız. Bu duygu ve düşüncelerle, 83 yıl önce ebediyete uğurladığımız Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyorum."

Haber: Çelikhan Ajans

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı