Başkan Kılınç, 'Gençlik Makamı'nda Öğrencilerle Buluştu

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, hayata geçirilen 'Gençlik Makamı Buluşmaları' projesi kapsamında Esentepe Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.

Güncel Hit: 270 / Yorum: 0 / 26 Ekim 2022 23:27
Başkan Kılınç, 'Gençlik Makamı'nda Öğrencilerle Buluştu
-A +A

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Belediyesi tarafından hayata geçirilen 'Gençlik Makamı Buluşmaları' programı kapsamında öğrencilerle bir araya gelmeye devam ediyor.
Son olarak Esentepe Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya gelen Başkan Kılınç, öğrencilere mesleki deneyimlerinden bahsederek başarıya giden yolda çeşitli tavsiyelerde bulundu. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen programda öğrencilerin sorularını da tek tek yanıtlayan Başkan Kılınç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ilan edilen 'Türkiye Yüzyılı' projesine de vurgu yaparak, gençliğin ülke için önemine dikkat çekti.
'Gençlik Makamı Buluşması' projesinden de kısaca bahsederek, Adıyaman Belediyesi olarak gençliğe verdikleri öneme de dikkat çeken Başkan Kılınç, "Şehrimizi yönetirken gençlerin fikirlerini, görüşlerini merkeze aldığımız; bu bağlamda gençlerle buluştuğumuz, etkinlikler yaptığımız ve tavsiyelerini aldığımız bir prestij projedir. Gençlere sonuna kadar açık olan bu makamda; Gençlik STK’ları, KYK, Gençlik Merkezleri gibi paydaşlarla birlikte hareket edeceğiz ve gezi, kariyer günleri, sohbet, kitap tahlili gibi birçok etkinliği hayata geçireceğiz inşallah. Bugün de bu proje kapsamında Esentepe Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya gelerek, kardeşlerimizin sorularını cevaplandırdık " diye konuştu.

Haber: Çelikhan Ajans

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı