Bakır Bu Sevgiyi Zafere Dönüştüreceğiz

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)Adıyaman Belediye Başkan Adayı Zeynal Bakır, Seçim İletişim Merkezinde kendisini desteklemeye gelen kalabalığa seslendi. Kalabalığı görünce duygulanan Bakır, Ellerini havaya kaldırıp, ‘Rabbime şükürler olsun, Beni bu insanlara karşı mahcup etmedi’ diyerek dua etti.

Adıyaman Hit: 1279 / Yorum: 0 / 24 Şubat 2014 23:18
Bakır Bu Sevgiyi Zafere Dönüştüreceğiz
-A +A

           CHP Belediye Meclis Üyesi Adayı İşadamı Hüseyin Tuncay, kendisini destekleyen yaklaşık 2 bin kişilik bir grup ile Atatürk Bulvarı Üzerinde bulunan Seçim İletişim Merkezine geldi. Ayrıca, Adıyaman’da yaşayan Rezipliler ve Sönmez Ailesi adına Nuri Sönmez partiye katılım yaptı. Rezipliler adına Hamza Özçelik bir konuşma yaptı.
           Her geçen gün çığ gibi büyüyen sevgi seli karşısında duygulandığını ifade eden CHP Adıyaman Belediye Başkan Adayı Zeynal Bakır; “Allah’a şükürler olsun bana bugünleri gösterdiği için. Bana birçok ailenin isimlerini verdiler. Adıyaman halkı hepsi burada. Bir partinin sıradan bir gecesinin böyle coşkulu olmasına Adıyaman tanık olmamıştır. Birileri yok. Üç kişi kalmış onlar da yarın gelecekler. Herkes halkın ve haklının yanına geleceklerdir. Bizim hiçbir siyasi görüş veya parti ile sorunumuz yok. Buradaki temsilcileri ile sorumuz var. Bu halkı yönetme iddiası ile çıkan ve yönetmekte olanlarla bir hesabımız var. Bu halkı neden bu kadar geri bıraktınız. Bunun hesabını Adıyaman 30 Mart’ta soracak. Ben bu halkla gurur duyuyorum. Bu halkın umutlarını boşa çıkarmayacağız. Adıyaman’ın kalkınması için birçok projemiz var. Esas projesi olmayan sizlersiniz. 20 yıldır projelerinizin olmadığını Adıyaman gördü. Projesizlikte Adıyaman’ın ne kadar geride kaldığını herkes biliyor. Bu halka yaptığınız zulüm yeter.”dedi
 
Halkımıza ‘Halk Kart’
 
          Halkın Belediyesi döneminde Projelerimizden biri de Halk Kart adı altında Adıyaman’daki bütün öğrencilerin ulaşımını, gazilerimize, şehit yakınlarımıza dar gelirlilerimize daha indirimli yapacağı bir kart olacak. Daha da önemlisi bu kart Adıyaman’da mantar gibi biten, Adıyaman’a bir faydası olmayan marketlerin dışında alış veriş yapılacak yerlerde Adıyaman’daki dar gelirli vatandaşlarımız için indirimli alış veriş yapma imkânı sağlayacak. İşte halkın belediyesi halka hizmet etmeli. Dar gelirliyi düşünmeli, vatandaşını düşünmeli bunu halk kart ile sağlayacağız.
 
Partilerle, Liderlerle Sorunumuz Yok,
         Zeynal Bakır’ın konuşması esnasında coşkulu sloganlar atan kalabalık AK Parti ve Başbakan Erdoğan aleyhine slogan atması üzerine kalabalığı sükûnete davet eden Zeynal Bakır, “Bizim hiçbir siyasi partiyle, hiçbir siyasetçiyle ve hiçbir siyasi liderle sorunumuz yok, bu tür şeyler bize yakışmaz, bizim tek sorunumuz, tek derdimiz onların temsilcileri olan ili yönetemeyenlerledir. O nedenle biz işimize bakacağız, biz yolumuza devam edeceğiz. Çığ gibi büyüyün bu sevgiyi zafere dönüştüreceğiz. Bu vesileyle bu gece bizlerle birlikte olan bütün dostlarımıza teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum”şeklinde konuştu.
CHP İL başkanı Bilal Doğan;“Adayımız açıklandığı günden bu yana durmaksızın çalışmalarımız sürmekte her kesimden her görüşten insanın sempatisini kazanan adayımız Zeynal Bakır’a ilgi her geçen gün artmakta. Halkımız Allah’ın izniyle 30 Martta Zeynal Bakır’ı Başkanlık Koltuğuna taşıyacaktır.”dedi
        Gümbür gümbür geldiklerini ifade eden CHP Merkez İlçe Başkanı Hanifi Çavuş; “Gece gündüz demeden halkın adayı olan Zeynal Bakır başkanımızla birlikte seçim çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürmekteyiz. Partili, partisiz herkesin gönlünde taht kuran Zeynal Bakır başkanımız Allah’ın izniyle Adıyaman halkından alacağı destek ve oylarla başkan seçilecektir. Yolumuza emin adımlarla yürüyoruz. Adayımıza büyük bir teveccüh var ve her gece giderek artan kalabalığımız karargâhımıza, bulvara sığmaz oldu. Bu vesileyle bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.
       Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Başkanı İlhan Küçüker ise yaptığı konuşmada; İnsanın insanı sömürmediği bir düzenin kurulması için burada olduklarını belirterek; “Dürüst, Çalışkan ve ilkeli ve üretken şimdiye kadar çalıştığı bütün kurumlarda herkesin sevgisini ve takdirini kazanan adayımız Zeynal Bakır’ın seçimi kazanması için çalmadık kapı sıkmadık el bırakmayacağız” dedi
      Coşkulu bir kalabalıkla Seçim İletişim Merkezine gelen Tuncay ailesi adına bir konuşma yapan İşadamı Hüseyin Tuncay; “Dürüstlüğüne, kişiliğine ve çalışkanlığına inandığımız Zeynal Bakır kardeşimizin yanında yer almak, ona destek olmak bizler için büyük mutluluktur. Bu gece Seçim İletişim Merkezine gelişimiz esnasında bizleri büyük bir coşkuyla karşılayan, bağrına basan bütün arkadaşlarımıza ailem adına teşekkür ediyorum. Adaylığının açıklanmasından bu yana Zeynal Bakır başkanımıza desteğimiz tamdır, sonuna kadar desteğimiz devam edecektir” dedi.
 
 

Haberin Galerisi
Anahtar Kelimeler : CHP, zeynal, bakır, ,
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı