AK Parti Milletvekilleri Çelikhan’da Seçim Çalışması Yürüttü

Çelikhan’da parti binası açılışını yapan AK Parti Milletvekilleri seçim çalışması yürüttü.

Çelikhan Hit: 647 / Yorum: 0 / 3 Mart 2019 20:46
AK Parti Milletvekilleri Çelikhan’da Seçim Çalışması Yürüttü
-A +A

31 Mart yerel seçim çalışması kapsamında AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Merkez ilçe Başkanı koodinatörü Nihat Karaaslan, Milletvekilleri Ahmet Aydın, Halil İbrahim Fırat, Mehmet Fatih Toprak, Yakup Taş beraberinde AK Parti Çelikhan Belediye Başkanı Adayı Mustafa Bulut, İlçe Başkanı Mahmut Avcı ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin ve Milletvekilleri birer konuşma yaparak ilçe esnafını ziyaret ettiler.
AK Parti Çelikhan Belediye Başkan Adayı Mustafa Bulut şu sözleri sarf etti:
Parti binanın açılışın katılan İl Başkanımız, Milletvekillerimiz ve değerli halkıma teşekkür ediyorum. AK Parti liderimiz Recep Tayip Erdoğan ilimizi temsilen 4 Milletvekili kardeşimiz bu gün bura gelmiş bulunmaktadırlar. Bu 5 yıl içerisinde hangi projemizi göndermişsek o projelerinde bizlere yardımcı olmuslardır. Şu an üç tane projemiz yapım aşamasında bunlardan biri karmukuk içme suyu ve şebekenin yenilenmesi, Çat barajı suyunda çalışmaların sürdürülmesi ve yüzde 50 hibe ile bütün kanalizasyon sisteminin yapılması çalışmalar yapılacak ve bütün projeler hazır 2019 yılı içerisinde ihalesi yapılacak. 2020 yılı içerisinde de programa alınacak. Altyapı çalışmaların yapılması ardından ilçemize doğalgazı getirip bu dönem içerisinde bu projeler üzerinde çalışmamızı yapacağız. Tütün konusunda ise  olabilecek en üst düzey çalışmalar yürütülüyor. Tütün çalışması TBMM bünyesinde yürütülmekte olup bu konuda gayretlerimiz devam etmektedir” dedi.
AK Parti Milletvekili Ahmet Aydın ise şu sözleri sarf etti:
“Hepinizi burada görmek bizleri memnun etmiştir. Sizin gibi sadık dinine, bayrağına ve vatanına sahip çıkan, birliğin ve kardeşliğin olan bu güzel ilçeye gelmek ve sizler için onurdur ve büyük bir guru kaynağıdır. Sizlere hizmet etmişsek ne mutlu bize bizlere bu fırsatı veren Cenabı Allah’a hamd olsun her seçimde de duasıyla her zaman yanımızda olan siz değerli Çelikhan kardeşlerimizsiniz bu açıdan hepinizden Allah razı olsun diyoruz. Asıl olan konu şu Allah için ne yaptık bir birimizi kırdıkmı yoksa daha çok kenetlendik mi bu memleket için hizmet edip etmedik mi bir birimize nasıl bir bağ kuracağımıza hepimizin düşünmesi lazım. Bu gün bin yıllık geçmişi olan nasıl hizmet edelim bunun hepinizin düşünmesi lazım. Vatanına bağlı ve geçmişi çok uzun olan bir ilçe. Eskidende hükümet vardı Devlet vardı gelen gidenler vardı. Bugün burada il teşkilatımız ve 4 milletvekili arkadaşlarımızla beraber buraya geldik. Hepimiz milletvekilleri olarak, Hükümet olarak Sayın Cumhurbaşkanımızın selamıyla geldik hepimiz buradayız. Bizden başka kim size hizmet edebilir ki diğer siyasi partileri düşünün kim size hizmet edebilir. Gelirken yollara baktım yapılan okullara baktım, kaymakamlık binasına baktım bunları biz yaptık başkaları yapabilir mi? 1940’tan beri Çelikhan Malatya yolu konuşuluyordu bir sürü hükümet gelip geçti kim yaptı. Şu anda 25 dakikada Malatya’ya gidiyorsun. Var olan hastanemizi modern şartlara göre yeniledik bu yetmez yeni bir 40 yataklı hastanenin yapılması için yatırım programına aldık. Adıyaman’da ne varsa, Büyükşehirlerde ne varsa Çelikhan’da da onu yapmaya çalışıyoruz. Çat barajı suyu Malatya’ya atıyordu olabilir fakat bizim su Malatya’ya akarken biz suzsuz kalamayız dedik ve ferhad gibi dağı delerek bin 200 metre cazibe yoluyla tünel vurarak suyu getireceğiz. Bizim derdimiz size hizmet edecek birini seçmenizdir. 5 yıldır Mustafa Bulut’la birlikte çalışıyoruz hangi proje getirdiyse desteğimizi eksik edmedik. Bu yüzden hizmet gönül işidir diyoruz. Birileri gibi kandilden, pensilvanya’dan meded ummuyoruz. Bizim tek bir göcümüz var oda halktır ve başka güç tanımayız. Arkadaşlar sizlere soruyorum Libya neden parçalandı, Suriye neden bu durumda, Yemen neden açlık çekiyor Müslüman oldukları için peki bu duruma ses çıkaran Tayip Erdoğan haricinde başka bir lider var mı? Gerekirse dünya beşten büyüktür diyen İsrail’e van munit çeken başka lider var mı? Biz Çelikhan’da ne kadar fazla oy alırsak Gazne, Filistin o kadar sevinir. Bütün müslümünların tek bir umudu var o da Recep tayip erdoğan’dır. Biz tünü ilk defa kacak olmaktan çıkardık ve yasal bir çerçeveye oturttuk. Çiftçilerimiz kooperatifler vasıtasıyla tütünlerini serbestçe satabileceklerdir. Tütün vergi konusunu Maliye bakanımızla görüştük bu vergiyi düşürmek şartıyla yönetmenliğini çıkaracağız. Sizler tününüzü serbestçe dikip kaldırıp satabileceksiniz” dedi.
 
 Haber: Çelikhan Ajans

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı