Ak Parti Milletvekili Yakup Taş’ın 10 Kasım Mesajı

AK Parti Adıyaman Milletvekili Yakup Taş, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa kemal Atatürk’ün ölümünün 83’üncü yıldönümü münasebetiyle bir anma mesajı yayınladı.

Siyaset Hit: 825 / Yorum: 0 / 9 Kasım 2021 12:44
Ak Parti Milletvekili Yakup Taş’ın 10 Kasım Mesajı
-A +A

Milletvekili Taş, mesajında şu ifadelere yer verdi.
“İstikbal mücadelesine  önderlik eden, ülkeyi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak için yoğun gayret göstererek, Bu uğurda tüm hayatını  adayan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha rahmet ve minnet ile anıyorum.
O’nun bizlere göstermiş olduğu, İstiklal ruhuna ve kurtuluş felsefesine sıkı sıkı sarılarak, cumhuriyetimizin ideallerini ve hedeflerini, aziz milletimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için aynı heyecanla azimle çalışmaktayız.
“Onun ‘en büyük eserim’ dediği ve gelecek nesillere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyetini, ecdadımızdan aldığımız güç ve ilhamla daha ileriye taşımak, daha güçlü, daha müreffeh bir ülke haline getirmek için mücadele verdiğimiz ülkemiz, bugün dünyada sözü dinlenen, dostluğu aranan ve uluslararası sorunların çözümünde aktif rol üstlenen yüksek itibara sahip ve örnek gösterilen bir konuma yükselmiştir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bize bıraktığı eşsiz mirası, mücadele aşkını, azmini ve cesaretini gelecek nesillerimize anlatmak bizim asli vazifelerimizdendir. Bugün, ülke ve millet olarak Atatürk’ün gösterdiği hedefler doğrultusunda daima ileriye bakıyor, tarihimizden, medeniyetimizden ve yüce milletimizden aldığımız güçle; gelişerek, yenilenerek, yılmadan, yorulmadan, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz.” Dedi.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı