AK Parti Aday Adayı Gaffari İzci Çelikhan’ı Ziyaret etti

Adıyaman’ın Çelikhan ilçesini ziyaret eden Memur-sen ve Eğitim Bir-Sen eski Başkanı ve AK Parti Aday adayı Gaffari İzci gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Çelikhan Hit: 1627 / Yorum: 0 / 15 Şubat 2015 22:01
AK Parti Aday Adayı Gaffari İzci Çelikhan’ı Ziyaret etti
-A +A

           AK Parti Aday Adayı Gaffari İzci Çelikhan ilçe teşkilatını ziyaret etti. Burada AK Parti İlçe Başkanı Mahmut Avcı, Memur-sen İlçe Başkanı Abdurrahman Üzümcü, Eğitim Bir-Sen Çelikhan Temsilcisi Mehmet Kaya, İl Meclis Üyesi Abuzer Açıkgöz, Ak Parti eski İlçe Başkanı İbrahim Atmaca ve parti teşkilatı tarafından karşılandı. İzci heyetindeki ekip ile beraber ilçe esnaflarını ve Eğitimciler-Birliği Sendikası ziyaret ederek eğitimcilerle bir araya geldi. Burada basına bir açıklamaya yapan Gaffari İzci gündeme dair konuları konuştu.
       Gaffari İzci “22 yıldır Memur-sen çatısı altında sendikacılığı bir dava olarak gördüğüm için o günden bu güne bu mücadeleyi hiç aksatmadan bu güne kadar yürüttüm. İnşallah bundan sonraki görevimizi de layıkıyla yapmaya çalışacağız. Genel merkezimizin bu konudaki uygun kanaati ile beraber siyasete evet demiş oldum. Dolayısıyla 22 yıldır emek ve hak özgürlük mücadelesine sendikal alanda yürütüyorum. Şimdi bu emek ve hak özgürlük mücadelesini siyasal alanda yeni Türkiye’nin inşaatı için mazlumların ve mağdurların ve ötekileştirmiş gariban insanlarımızın sesi olmak için Adıyaman’da AK Parti ile aday adaylığı için evet dedim. İkinci bir faktör ise bu güne kadar sendika da talep ve baskı grubu olmaktır. Siyaset ise icraat ve uygulama alanıdır. Bu güne kadar hep talep ettiğimiz hep baskı unsuru oluşturmaya çalıştığımız alanlarda bunu her zaman talep ediyoruz. Aday adaylığımda Allah kısmet eder ve nasip olursa uygulamada da bu güne kadar mücadelesinin bu taleplerin bu olmasını istiyoruz. Gerçekleştirmek istediğimiz bu hedefleri halkın içinden biri olarak gerçekleştirmeye çalışacağız.
            Türkiye’de değişimin dönüşümün milletin değerleri nazara alarak özde de sözde de aynı uygulamalarla milletle kavga etmeden kendi medeniyetimizi insaası noktasında bu güne kadar gerçekleştirilmiş bir AK Parti İktidarı ve bir AK Parti harekatın lideri var. Biz siyaseti farklı bir şekilde algılamadık şu ana kadar biz sadece milletvekili olabiliyoruz. Ayrıca bir takım menfaattarla bir takım rantlar ile makam ve mevkiler elde etmekle değil, gerçekten milletin derdine, milletin beklentileri ve milletin aradığı ve aramaya çalışan bir anlayış var. Bütün bir dünyada İsrail’in batı medeniyetine temsilen gerçekleştirmiş olduğu zulme “Van Munit” diyen bir lider var ve bu dünyada bir ilktir. Bununla da yetinmeyen dünya 5’ten büyük diyen bir hareketin lideri var ve böyle bir hareket için bizde o yüzden AK Parti dışında başka bir parti seçmem kendimle ikinci gerekçede çekişmek olurdu. O yüzden bir başka partiden aday olmak ile beraber bu teklifi ben birilerine yapsam, ya da birileri bana yapsa uygun olmaz. Burada kesinlikle milletvekili adayıyım zaten bunu biliyorum. Burada kazanmak ve kaybetmek ayrı bir şey ama bizim amacımız sadece milletvekili olmak değil, böyle bir harekette bu milletin medeniyet değerlerini inşa amacı taşıyan ve böyle bir harekete katkıda bulunmaktır.
         Adıyaman’daki en özel nedeni ise bu güne kadar vermiş olduğum 22 yıllık mücadelede gördüğüm yapılamayanlar, karşılamayan talepleri çalışan insanlarımızın beklentileriyle olanların çok ciddi manada ne kadar örtüşmemiş olması bizleri özüyor. İnsanlarımızla dostlarımızla ve dava arkadaşlarımla bu istişareler sonucunda aday adaylığı olmak için alınmış bir karadır. Burada şunu çok açık bir şekilde ifade etmek istiyorum ki biz basın mensuplarıyla şu ana kadar yaptığımız açıklamalarda her hangi bir gizli ve saklımız olmamıştır. Bu güne kadar yapmış olduğum hizmetlerden dolayı emeği geçen bütün vekillerimize ve tüm yöneticilerimize hepsine teşekkür ediyorum. Biz sorunları çözmeye odaklı bir bakış açısıyla ve milletin verdiği bu emaneti bireysel menfaatlerine kurban etmeden bunu her şeyin önünde üstünde tutan bir anlayışla Adıyaman’da bu kadar birikmiş emeklerin, fikir ve görüşlerinde ciddi bir şekilde hizmetleri değerlendirip dikkate alınacağı bir anlayış olmalıdır. Sonuç olarak düzenli toplantılarla STK’lar ile beraber iş dünyamızın ve bürokratlarımızın kanaati ile öne alacak sorunları ortaklaşa bir şekilde memleketimizi beraber yöneteceğiz ve hizmet noktasında sorunlarımızı gidereceğiz” dedi. 

Haber: Celikhanajans.com

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı