ADKODER Hollanda'yı Kınadı

Adıyaman Aile ve Değerlerimizi Koruma Derneği Başkanı Hilal Bulut, Hollanda'nın Türkiye ve Türk Vatandaşları ile ilgili saldırgan ve faşizan durumunu kınadı.

Genel Hit: 918 / Yorum: 0 / 13 Mart 2017 14:23
ADKODER Hollanda'yı Kınadı
-A +A

Bulut yaptığı açıklamada, ükemizin zor bir zamandan geçtiği ve referanduma sayılı günlerin kaldığı şu günlerde Avrupa ülkelerinin ülkemize karşı tutumlarının çok manidar ve insafsız olduğunu belirtti.
Refarandumun ülkemizde olduğunu lakin Avrupanın referandumda taraf olduğunu ifade eden Hilal Bulut “Avrupanın savunduğunu iddia ettiği değerlerin hiçbir zaman olmadığını, demokrasi, insan hakları, insanların doğal hakkı olan seyahat hakkının da Hollanda Hükümeti tarafından ayaklar altına alındığını ve bu tutumların ırkçı, tarafçı, kin ve düşmanlık duygularıyla yapıldığını belirtti. Hollandada Türk vatandaşlarına uygulanan bu muamelenin insanlık adına utanç verdiğini, Batının bu tür insanlık dışı muamelelerine hem avrupada hem de ortadoğuda son vermesi gerektiğini, bundan böyle Ülkemiz ile ilgili durumlarda Türk Halkı ve Müslümanlar ile nasıl diyalog kurmaları gerektiğini iyice hesapladıktan sonra muamelede bulunmaları gerektiğini ifade eden AKODER Başkanı Hilal Bulut böylesi zamanlarda milletimizin birlik ve beraberlik duygularını pekiştirmesi gerektiğini” söyledi.
Aile ve Değerlerimiz Koruma Derneği Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Çetinkaya ise “sevgi, saygı, merhamet, yardımlaşma, misafir ağırlama, gibi konularda milletimizin hassas olduğunu bu anlamda batının dinimizden ve milletimizden çok şeyler öğrenmesi gerektiğini, bu anlamda bütün insanlığa adam olmayı öğretecek bir dinin müntesipleri olduğumuzu” söyledi.
 
Haber: Çelikhan Ajans

Anahtar Kelimeler : adıyaman, çelikhan, ADKODER,
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı