Adıyaman OSB yönetimi kulak ver !

Adıyaman OSB’den yayılan kötü koku sebebiyle site önünde toplanan kalabalığın sorunun gidermesi için İYİ Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı M.Murat Koca yazılı bir basın açıklaması yayımladı.

Güncel Hit: 689 / Yorum: 0 / 5 Şubat 2023 17:44
Adıyaman OSB yönetimi kulak ver !
-A +A

Koca, “OSB den yayılan kötü ve sağlığa zararlı koku sadece Gülbeyaz sitesinde oturan vatandaşlarımızı değil, aynı zamanda Altınşehir ve hemen yanıbaşında Karapınar mahallesinde ikamet eden binlerce vatandaşımızı da etkiliyor.Konu sadece bir kaç sitenin sorunu değil binlerce vatandaşımızın sorunudur” ifadelerini kullandı.
Koca, yaptığı açıklamada, “Bugüne kadar yetkili mercilere başvurmalarına rağmen site sakinleri, sorunlarının çözüme ulaştırılmadığını, sadece sözde kaldığını belirttiler. Bizler buradan ilin en yetkili mercilerine sesleniyoruz. Bu sorunun bir an önce giderilmesi için gerekli önlemlerin alınmasını, koku yayan firmaların tesbit edilerek arıtma cihazlarının ve alt yapılarının buna göre dizayn edilmesini bir kez daha talep ediyoruz. Bu işin takipçisi olacağımızı buradan tekrar beyan ediyoruz. Bu koku yıllar öncesinden beri hem Gülbeyaz konutlarını hem de Altınşehir ve Karapınar da yaşayan vatandaşlarımızı rahatsız eden bir sorundur. Değerli vatandaşlarımız artık evlerinin kapı ve pencerelerini açamadıklarını, kapılarının  önüne dahi çıkamadıklarını” ifade ettiler.
Koca, “Bu karlı kış gününde vatandaşlarımız çocuklarıyla ve aileleriyle konunun çözümü için uğraş veriyorlar. Bizler de siyasiler olarak her zaman vatandaşlarımızın yanında olacağımızı ve sorun çözülene kadar takipçisi olacağımıza söz veriyoruz.”dedi.
 
 Haber: Merkezi 

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı