26 Ocak 2018 23:04
-A +A
Kemal Öner

Hedef 2019 Vekillerden Ortak Çağrı

Geçtiğimiz gün AK Parti Adıyaman İl Başkanlığının tertiplediği Merkez İlçe, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları teşkilatlarının tam kadro katıldığı yaygın basın ve yerel basının temsilcileriyle geniş kapsamlı bir toplantı yapıldı.

Türkiye Petrolleri Sosyal Tesislerinde başta Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili Ahmet Aydın, AK Parti Adıyaman Milletvekilleri Adnan Boynukara, İbrahim Halil Fırat ve Salih Fırat’ın katıldığı Adıyaman’da görev yapan yaygın basın ve yerel basının temsilcileriyle yazarlarla kahvaltılı geniş kapsamlı istişare toplantısı düzelendi.
 Düzenlenen bu toplantıda, AK Partinin kuruluşundan bugüne Adıyaman’a bakış açısı yapılan yatırımları enine boyuna ele alındı.  Her konuşmacının hedefi daha güzel hizmet, teşkilat mensuplarına ve Adıyaman halkına verilen mesaj ise 2019’da yapılacak olan hükümet sistemi ve yerel seçimlerdi.
 İşte bu seçimlere çok ciddi çalışarak hazırlanmak, kırgınlıkları bırakıp herkesin en ücra köşede kim varsa kapılarını çalmak, hal hatır sormak oradan oy almak ortak çağrı oldu. Başta TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın’ın konuşmasında yer verdiği yatırımlar gerçekten Adıyaman’ın nerden nereye geldiğinin göstergesi olduğunu açık seçik görüyoruz. Buradan bu yatırımları tek tek zaten yazmamız mümkün değil her şey göz önünde zaten. Adıyaman haklıda bu yatırımların karşılığında her seçimde gereğini yaptı ve yapıyor.
 Sayın Milletvekilleri de konuşmalarında ağırlıklı olarak Adıyaman’a yapılan, yapılması planlanan hizmetlerden uzun uzun söz ettiler işte bunları duymak bizleri mutlu ediyor, sevindiriyor. Burada bakıldığında anlamamız gereken her şey Adıyaman için, Adıyaman halkının refahı huzurlu yaşaması ve çocuklarımızın daha güzel okullarda eğitim görmesi için… Bu hizmetler gerçekten küçümsenmeyecek kadar önemli. Bana soracak olursanız yeterli mi? Hayır yeterli değil. Ben bir gazeteci olarak, ben bir Adıyaman sevdalısı olarak Adıyaman’a hizmet anlamında bardağın hep boş tarafına bakarım. Çünkü Adıyaman halkı AK Parti’nin kuruluşundan ta ki son seçimlere kadar hep oy vererek arkasında durdu. Türkiye geneline bakarsak Adıyaman halkı asla AK Partiye sırtını dönmedi. Yani demek istediğim bu güne kadar gereğini yaptı. Türkiye’nin Baş Komutanı Dünya Lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıktı ve bundan sonra da ben inanıyorum ki ülkenin bekası için sahip çıkmaya devam edecektir.
 Ben bir defa daha AK Parti Adıyaman Milletvekillerimize çağrıda bulunmak istiyorum. Şu Adıyaman’a bugüne kadar olan hizmetin 5 adım daha hızlandırın. Bakanlıkları aşındırın. Bu Adıyaman, bu yapılan hizmetlerin çok çok daha fazlasını hak ediyor.  Benim gördüğüm sizlerde olan ilk gün ki gibi hizmet aşkı, Adıyaman’ı daha güzel konuma getirecektir.  Çünkü her şey çalışmakla oluyor. Biraz daha gayret.
 Sayın siyasiler, özellikle AK Parti Adıyaman İl Başkanlığı olarak teşkilat mensupları önce Allah için sonra şu Adıyaman için çok çok mesai harcamaları gerekiyor. Adıyaman her şeyin en iyisine layık bir kent…
 Benim düşüncem bu önümüzdeki seçimlerde kazanmanın yolunun AK Gençliğin ehil, akıllı ve çalışkan gençlerle yola devam etmesine bağlı. Bir kavimin, bir milletin yani bir partinin gençliği olmaz ise gelecekleri yok demektir. Ey Adıyaman’ın Ak yürekli gençleri haydi durmak yok yola devam. ‘Her şey Türkiye için, her Şey Adıyaman için’ sloganlarıyla gece gündüz çalışmaya…
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı