Saadet Partisi Çelikhan’da Seçim Çalışmasını Sürdürüyor

Çelikhan’da 31 Martta yapılacak olan mahalli idareler seçimi için Saadet Partisi Adayı Mehmet Bora, çay ocaklarında vatandaşlarla fikir alışverişinde bulundu.

Siyaset Hit: 1307 / Yorum: 1 / 26 Şubat 2019 19:50
Saadet Partisi Çelikhan’da Seçim Çalışmasını Sürdürüyor
-A +A

2009 yılında Belediye Başkanı seçilen Mehmet Bora, kendi döneminde belediyenin araç filosunu yenileyerek ilçe merkezinde kilitli taşı altyapı çalışmaları hizmetinde bulundu. Halk arasında sevilen bir aday olarak görünen Bora gerek kendi döneminde yaptığı hizmetleri ve gerekse bu dönem yapacakları hizmetleri vatandaşlarla fikir alışverişinde bulunarak anlatan Bora, vatandaşlar tarafından takdir edildi.
Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Mehmet Bora, yaptığı açıklamasında şunları kaydetti.
“Öncelikle halkımıza hizmet etmek bizim en büyük gayemizdir. Bu seçimde vatandaşlarımız bizleri o makama layık görüp oy desteğini verirse ilçemizde yapamayacağımız hizmet yoktur. Aslında övünmek gibi olmasın ilçemizde en büyük hizmet Saadet Partisi yerel seçimlerini kazanmasıyla ilçemiz hizmete kavuşmuştur. Eğer Allah nasip edip bu dönem kazanırsam elimizden gelen imkanlar dahilin de vatandaşlarımıza hizmet konusunda herkese eşit bir şekilde hizmet edeceğiz. Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki kazandığımız dönemde halkımıza nasıl hizmet edip bu konuda yardımcı olmuşsak bu dönem de aynı şekilde yardımcı olacağız. Hizmet konusunda başta altyapı, içme suyu ve gençlerimiz için gençlik merkezleri açacağız. Ondan sonraki süreç içerisinde eksik olan projelerimizi sıralayarak öncelikli olan hizmetlerimizi yapacağız” seklinde konuştu.

Haber: Çelikhan Ajans

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Memet algac

17:18 27 Şubat 2019

Biraz bekleyin kim güçlü kim güçsüz görürsünüz
1000
Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
2013 www.celikhanajans.com tüm hakları saklıdır. Softmedya Haber Scripti Yazılımı